Dá MUDr. Grochal manželovi priepustku?

14. mar 2022

Ahojte, mám termín u MUDr Grochala a manžel plánuje ísť so mnou. Termín máme akurát keď má rannú zmenu. Orazí mu doktor alebo sestra priepustku do práce? Nebude problém ak vezmeme aj 18 mesačnú dcérku? Ďakujem dievčatá za odpovede 🙂

kika2810
14. mar 2022

A co tak tam zavolat? A inak co sa doprovodu tyka info ma na stranke za kazdu osobu sa plati. Aj za dieta.

anjelicek26
14. mar 2022

Uprimne keby tam kazdy dieta vodil :( Hlavne kvoli virusom, ktore su pre tehotenstvo vysoko rizikove a ktore prenasaju deti do sest rokov by som nad tym ani neuvazovala... skus tam zavolat a uvidis... muz nech si vezme normalne dovolenku.

kika2810
14. mar 2022

@anjelicek26 Uprimne? Aj my ideme so synom. Chapem co myslis. Moj muz robi od 03/2020 z Homeofficu a maly nechodi do kolektivov. Nebrala by som ho no nemam ho kde nechat. Ma 21 mes. Rodina daleko, pripadne neochotna. Ano, nemusela by som brat muza a ten by ostal s malym no ja momentalne tolko neodsoferujem (nevolnosti) a tiez u mojho Dr. je sprievod zakazany a toto je jedina sanca kde male uvidi.

zojeva
14. mar 2022

Bola som s mužom, neplatili sme nič navyše a priepustku orazil rok 2020 ale

dzina007
14. mar 2022

@anjelicek26 naco dovolenku? ak moze byt muz ako sprievod... ma na to narok 7 krat do roka tak preco nevyuzit. dovolenka sa este zide do buducna. 🙂 tych 20-25 dni sa velmi rychlo rozkotula...

autor
14. mar 2022

@kika2810 ja som sa nepýtala na platbu, to viem... len som chcela vedieť, či mu orazí priepustku.

kika2810
14. mar 2022

Pytala si sa aj ci nebude problem ak zoberiete 18 mes. dcerku 😉

autor
14. mar 2022

@dzina007 áno, dovolenku by radšej chcel ušetriť, čakáme dvojičky, určite sa zíde 🙂

autor
14. mar 2022

@kika2810 nejdem sa s tebou doťahovať o slovíčka, na platbu som sa nepýtala. Ďakujem aj za tvoju odpoveď

mimer
14. mar 2022

Urob si podla seba,jasne ze da peciatku,ved mu za to zaplatis. Covid tu bude este x rokov,treba s tym zit (niesom antivaxer a pod..) no uz mi ide na nervy ze vsetci len toto riesia 😂 aj malu vezmite,len ci obsedi je skor otazka 🙂 drzim palce 💪

petrra12
14. mar 2022

My sme boli minulý týždeň aj s dcérkou (5 rokov) a nič nepovedal.. Normálne aj s nou komunikoval. Platili sme za ňu 5 eur ako doprovod... Veľmi milý Dr..

dietatko2020
14. mar 2022

Vidim, ze kazda odpoveda k teme. No ja som bola v januari, doprovod mohol byt, boli aj pary s detmi a boli vo vnutri a sestricka orazi papier do prace.

erika212
14. mar 2022

Orazi ti priepustku bez problémov 😉.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre