Čoho ste sa vzdali v tehotenstve?

dievcatko01
4. júl 2013

ahoj, čoho ste sa vzdali (jedlo, záujmy) v tehotenstve? a čo vás k tomu podnietilo?

henikav
4. júl 2013

dnes si sa zas pre zmenu rozhodla zalozit co najviac tem?

memma
4. júl 2013

Nicoho, tehotenstvo nie je choroba

dievcatko01
autor
4. júl 2013

@henikav nechapem tvojej pripomienke

siska53
4. júl 2013

Plesnovych syrov, nepila som ani prilezitostne.. niektorych byliniek, o ktorych som citala, ze nie su vhodne. A kavy,ktora mi pocas tehu nechutila, hoci bola moje oblubena, predtym aj tri-styri silne salky denne.

henikav
4. júl 2013

@dievcatko01 no behom par minut si zalozila niekolko podobnych tem, nebolo by lepsie zalozit jednu temu s jasnou tematikou, napisat o com chces diskutovat, co ta trapi.... Mas zvieratko a nechces sa ho vzdat, si vitarianka a chces o tom diskutovat, ci??

dievcatko01
autor
4. júl 2013

@henikav mas pravdu

henikav
4. júl 2013

@dievcatko01 tak napis aky mas problem, nechces sa vzdat zvieratka? Napisala si vsetky tie temy tak velmi neurcito a vsestranne ze takto ti nikto neda jasnu odpoved na to co ocakavas. Skus trosku konkretnejsie napisat co ta trapi, v com chces poradit, alebo o com konkretnejsie chces podiskutovat 😉

jaja018
4. júl 2013

Ničoho

monci8888
4. júl 2013

fajcenia, alkoholu a prestala som s hasičinou, nakolko je to pomerne dost nebezpecne uz aj tak 😀 a tiez mi prislo divne v tehotenstve chodit niekam neskoro vecer von 😒

talula
4. júl 2013

fajcenie, alkohol a aj kava...

trish31
5. júl 2013

@dievcatko01 nicoho🙂

trish31
5. júl 2013

@dievcatko01 jaj,oprava,marihuany 😀

petula8
5. júl 2013

nevzdala som sa ničoho, chutilo mi všetko, len som sa bála o bábo, mala som totiž rizikové tehotenstvo. Tehulkovanie si treba naplno užívať je to len 9 mesiacov a je to to najkrajšie obdobie pre ženu.

livocka21
5. júl 2013

@dievcatko01 prestala som fajcit nakolko mi to aj prestalo chutit a nepila som alkohol... iba sem tam trosku pivka na travenie 🙂 a samozrejme bazenov v tomto teple :,(... inak nic take....

sosovica
5. júl 2013

JA SOM PRESTALA FAJCIT AKO SOM SA DOZVEDELA ZE SOM TEHOTNA CHUTILO MI ALE VZDALA SOM SA TOHO ABY MALA BOLA ZDRAVA A NEUSKODILO JEJ TO..PAR GLGOV PIVKA SOM SI DALA A TO LEN RADLERA CIZE NIC TAKE INAKSIE NIE 🙂

katche
5. júl 2013

Cigariet a alkoholu, teda piva, ine som nepila 🙂 no a semtam trava 😀 no to fakt raz do roka a nasledne som si nadavala, ci mi.to bolo treba...😅 von som velmi nechodila, lebo kamarati sa vzdali mna, ale jeden ostal 🙂 inak vsetko po starom, aj kava aj jedlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre