Cocculine v tehotenstve

lamadea
14. máj 2014

Ahojte dievčence, som cca v 5 tt a mám neskutočné ťažké stavy, je mi strašne zle, nemôžem sa na nič sústrediť, som podráždená a neviem čo so sebou ☹ .
Dnes som si kúpila v lekárni Cocculine, má s tým niekto skúsenosti???

natali.83
14. máj 2014

Ja ho beriem pri nevoľnosti v aute a pomáha mi. Viem, že ho môžu aj tehotné pri nevoľnosti, ale nemám v tomto smere vlastnú skúsenosť. Na podráždenie a nervozitu môžeš skúsiť Sedatif PC, je to tiež homeopatikum a môže sa v tehotenstve. 🙂

bambala
14. máj 2014

Mna drzi pri zivote 😀 ked mi je uplne tazko a na prt...

zahradka76
14. máj 2014

@lamadea http://tech.sme.sk/c/7182957/homeopatia-nelieci... ja by som si homeopatikum nedala a uz vobec nie v tehotenstve. V lekarni Ti to samozrejme predaju, je to biznis. Su to pochybne preparaty a lepsie je sa poradit so skutocnym lekarom, aby to malo zmysel a neohrozovalo to vyvoj dietata.

lamadea
autor
15. máj 2014

Ďakujem Vám ženy .. skúsila som ten cocculine užiť 2 dni po sebe a absolutne žiadne zlepšenie ... 😖

lenbea
15. máj 2014

@lamadea homeopatika nemaju žiadne učinne latky, preto nie su ani preverovane, ked idu do lekarni. ale na nevolnosti od žaludka mne pomahal zazvorovy čaj - ale nie len prichuť (aj taky som kupila). ale taky, kde je naozaj zazvor. alebo som ešte počula harmančekovy čaj. po par tyždnoch tie stavy asi prejdu

lamadea
autor
15. máj 2014

@lenbea Snáď máš pravdu 🙂 Chcela by som si už konečne užívať ten pocit budúcej matky a nie stále myslieť na to, ako mi je zase strašne zle ...

lenbea
15. máj 2014

@lamadea mne pri prvej vôbec nebolo zle. jedla som všetko, ale nemala som žiadne špecialne chute. pribrala som 15 kg. A teraz mi bolo prve mesiace doobedu dosť zle od žaludka, tak som niekde prečitala, že ten zazvorovy čaj a pomahal. a potom to postupne prešlo. teraz sa citim akasi väčšia a pritom som vlastne ešte nič nepribrala, lebo som zo začiatku 4kilo schudla. tak neviem. drž sa.

lamadea
autor
16. máj 2014

@lenbea Ďakujem pekne 🙂 .. u mňa je hlavný problém ten, že mne je zle od žalúdka stále a najhoršie je to v noci, cez deň sa snažím vyvíjať nejaké tie aktivity, aby som to až tak nepociťovala, ale keď príde večer 😒 ....

lenbea
25. okt 2014

@lamadea už je lepšie ?

lamadea
autor
26. okt 2014

@lenbea Ahoj, no ako kedy, podľa mňa to bude do konca tehu, vždy som mala nejaký slabý žalúdok a veľa v mojom prípade zohráva aj stres 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre