Čo ste pili počas tehu?

ingridka07
27. feb 2013

ahojte. Prosím čo ste pili počas tehu? Mineralka už nechutí, džusy vyvrátim, fantu to isté. Dakujem ?

kattrin5
27. feb 2013

Nic len cistu vodu a caj, coly a neviem co su len kadeake sladke sra.ky:-) nepila som to predtym, nepijem teraz a nikdy nebudem🙂

rora
27. feb 2013

cistu vodu, caje nie, ani kofeinove napoje, chutila mi velmi vinea (zelena,ruzova), aloe vera napoje,melta

misicka1311
27. feb 2013

Ja som pila hlavne vodu s kolieskom citróna - mala som vždy v džbáne, aby som vedela koľko som vypila 🙂 ale pila som toho na litre :D v nemocke som ešte aj minerálky, ale to málo - aj tie som riedila s tou vodou s citrónom 🙂 žiadne džúsy ani coly.. čaje.. len to 🙂 a veeľa ovocia a zeleninky 🙂 mňam 🙂

marcelatje
27. feb 2013

Pi to na čo máš chuť 😉

jankastubka
27. feb 2013

Na zaciatku tehu mi prestala chutit cista voda, tak som pisla kadejake sladene, co predtym nebolo mojim zvykom. Najcastejsie sumivy vitamin roztopeny vo vode. Alebo potom caj. Teraz mi uz opat chuti aj voda, sem tam to prelozim pomarancovym dzusom, ten mi chuti velmi.

wenka25
27. feb 2013

ovocne čaje,vineu (ta je dobra aj na tvorbu mlieka),sem tam radler nealko...

mimkao
27. feb 2013

Radlera...

chichinka
27. feb 2013

Cistu vodu, cistu vodu a cistu vodu 🙂 potom aj odstavovane ovocie... Ale to asi kvoli zaludku nemozes.. Ale urcite na kilometre sa vyhybaj coca cole a spol, to je to prve co by som skrtala na pitnom rezime nielen tehulky, ale kazdeho cloveka.

dukokatka
27. feb 2013

cistuvodu a caj aj teraz pijem.

sarahella
27. feb 2013

Okrem tonicu a alkoholu mozes vsetko ;o) . Mna velmi bral ananasovy 100%tny dzus s duzinou. Sla som sa za nim zblaznit :oD

gmirah
27. feb 2013

stojí zato ochutnať, príp. aj pravidelne piť 100% mušt od Matyšáka, je aj pre tehotné a dojčiace ženy

lejlla
27. feb 2013

Prve mesiace som mohla iba coca colu ine nic som do seba nedostala...potom neperlive vody rajec mi chutili,alebo ladovy caj a aj cista voda s citronom...

emita
27. feb 2013

čistú vodu alebo čaj rooibos-niekde som čítala že je to najlepší čaj pre tehotné. odvtedy nám tak zachutil, že ho celá rodina pijeme už 4 roky 😉

danussskah
27. feb 2013

Mne tiez uz prestalo vsetko chutit.Tehotna som bola cez leto,takze som musela pit..Najlepsia bola cista voda s platkom citrona,na tom som fakt ficala.A nijako to neskodi a chuti... 🙂

atreyu
27. feb 2013

Neperlivu lucku a hlavne posledny mesiac karton za dva dni...

simca06022011
27. feb 2013

dzusiky, cajiky, vodu 🙂 v lete "americke malinovky" (to je ovocie s ladom a mineralkou/vodou a ked niekto chce aj sirupom)... no vsetko co prislo pod ruku.. kolu a podobne bublinky som nikdy nemusela... kavu som vobec nepila 🙂)) A mlieka som pila na litre ale uz by som to viac nerobila 🙂))

pimpulienka
27. feb 2013

čistú vodu

veeron
27. feb 2013

Magnezku..lebo mi tvrdlo brucho...

bubinko83
27. feb 2013

ja pri nevolnostiach len colu inak išlo všetko hned von ,som bola rada že aspo toto v sebe udržim a neskor a teraz viac menej čistu vodu a dost vela,ale dam si na čo mam chut 🙂

mummy01
27. feb 2013

Ja som cistu vodu nemohla ani vidiet ked som syna cakala....hned som letela na zachod😀 pila som sodu a potom som mala chvilu obdobie ze by som za trocha coly aj vrazdila tak som si po troskach dala...pri dcere som mohla iba dzus alebo sirupovu vodu 😉

euka210
27. feb 2013

caj a v lete vodu z vodovodu ci drobceka

beruska.zuzanka
27. feb 2013

Čistú vodu s citrónom, tá mi robí dobre, aj keď mi je mizerne zle 😉

sssimi
27. feb 2013

To čo najviac milujem - čistú vodu 😉 , ale dopriala som si aj kofolu no a samozrejme čaje.

egyptanka
27. feb 2013

Vsetko, cista voda, dzusy, sem tam kofolu, nealko radler, pila som caje a aj kavu. Pi na co mas chut a ked mas pocit, ze pijestmalo tak jedz polievky.

petra141181
27. feb 2013

ja som cele tehu pila gastanovy alebo pupavovy rajec

kvetinka211
27. feb 2013

@ingridka07 vodu z vodovodu 🙂
a skus slabsi zazvorovy caj z cerstveho zazvoru, medu a citronu, ten je dobry na nevolnosti ...

cawes
27. feb 2013

najprv len vodu, potom mi bolo zle tak som vypila kazde rano colu zero a potom zase len vodu

mami.sk
28. feb 2013

čistú vodu z vodovou, sem-tam minerálku Magnézia kvôli vysokému tlaku, veľa čaju - rooibois, zázvorový čaj , ovocné čaje a občas zelený čaj a často džúsový strik - 1/3 džúsu a 2/3 čistej vody 😉

lenka_b
28. feb 2013

Cistu vodu, cierny caj s mliekom raz za den, pepermintovy caj sem-tam, ale hlavne stavu z cerstvych pomarancov a citronov zmiesam s vodou a do pijem. Ale cista voda je asi najlepsia. Tu sa snazim pit stale aspon po trosku.

prasiatko30
28. feb 2013

vodu, obcas riedeny aquarius, rano mliecna kava - v podstate som sa hlavne vyhybala takym svinstvam ako coca cola, fanta a podobnym napojom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre