Čo ste jedli, keď vám nebolo najlepšie v tehotenstve?

12. sep 2020

Ahoj babyyyy neni mi od včera najlepšie od žalúdka stále mam take stavy raz dobre raz zle už som na nervyyy🤦🏻‍♀️ Prosím vás vy čo ste jedli keď vam bolo zle v tehotenstve ?

luulinkaa
12. sep 2020

Keď mi bolo zle jedla som iba to načo som mala chuť, rsp som dokázala v tej chvíli zjesť. Bolo mi jedno co to je, aj keď to bola iba sladkosť, vždy to je lepšie ako nič.

simsalabim
12. sep 2020

Jedla som to, pricom sa mi uz len pri predstave toho jedla neobracal zaludok. Konkretne u mna to bola wifonka (ano, viem, total humus 🤷‍♀️), tmava cokolada a cokoladovy nutridrink. Vsetko ostatne som vyvracala tak, az zlc isla von. Preslo po prvom trimestri a uz som mohla normalne jest.

catherinah
12. sep 2020

Bonpari

ancovicka21a
12. sep 2020

vifonka krevetova,celozrnne bb keksy,jablka,cokolada a coca cola.. vacsinou "zdrava" strava 😀

ayanamirei
12. sep 2020

jablka, cola alebo hrianky s lucinou 🙂

hailey1
12. sep 2020

Najhorsie dni som pila cisty vyvar. Ale inak som sa snazila jest normalne, malilinke porcie, po lyzicke, ale normalne.

zuzanka.zuzu
12. sep 2020

cocacola, suchare a biela bagety z pumpy (strašný hnus ale mne to vtedy chutilo)

thoughtfulweirdo
12. sep 2020

Ja žijem už mesiac na wafliach, to je to jediné, čo mi nedvíha zaludok už len pri predstave 😂

janinah
12. sep 2020

dvojdňové rožky a piškoty

laura_222
12. sep 2020

Rozky s maslom alebo lucinou, a stavnate ovocie napr. nektarinky. Skus si nieco predstavit a ked ti z toho nie je zle skus si to dat. Drzim palce

eskop
12. sep 2020

Mne pomahal zazvorovy caj a piskoty ked bolo najhorsie a musela som nieco zjest a tiez banan

malicka_mysicka
12. sep 2020

Ja som mohla jest len biele pecivo, zemiaky a pila som cocacolu a vineu, uplne peklo ale nic ine sa nedalo

jaskolka
12. sep 2020

Biely jogurt, cottage,horúce mlieko s Grankom, pomarančový džús, ovsene keks,

18momo18
12. sep 2020

Ja som si hned rano musela dat banan....a potom uz mi bolo lepsie 🤷‍♀️

lenuliatko84
12. sep 2020

Mne chutil chleba s maslo.(obycajne chleba nejemn.vejemzdy som mala pri postely sacok piskot a davalo som si aj po dve niekedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre