Chlorella v tehotenstve

klau_sabova
28. nov 2016

Čo hovoríte na chlorellu v tehotenstve a pre 4r. dieťa ? Máte niekto skúsenosti , vedomosti alebo načítané všetky pre a proti ?

bejka18
28. nov 2016

Ahoj, v tehotenstve nemam skusenost, ale synkovi som davala od malinka. Rozdrvila som na lyzicke a rozrobila trochu vodou. Je to dobre na vselico, maly nebyva chory, lieky su u nas krajne riesenie (pri horucke a pod.) Ale to ozaj len sem tam. Dokonca obvodna ma pochvalila ze pozna chlorelu a je rada ze to riesim touto cestou. Krpec ma uz 7 rokov a doteraz ju hryzie (tak mu to chuti) ked si da tak nejake 4, no kolko chyti do ruky. Ak mas nejake konkretne otazky tak rada odpoviem 🙂

sadul
28. nov 2016

@klau_sabova nepoznam nic lepsie.komplexnejsie.prirodzenejsie..nielen pre dieta ale aj pre mna..moje deti su obe zelene..ja som na tom stale..spred tehotenstiev i po porodoch..kiezby viaceri objavili chlorellu a jacmen..bolo by o mnoho problemov menej..odporucam👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre