Chlapec či dievča?

2. aug 2024

Ahojte, mam doma dvoch chlapcov a doktor mi oznamil, ze cakam tretieho. Vsetko by bolo okej, kebyze mi v nemocnici na pasoch a ultrazvuku 2x nepovedali, ze je to dievka. Som teraz na pochybach. O chvilu rodim… mohol sa moj gynekolog 9mesiacov mylit? 😀

marhulka13
2. aug 2024

Všetko je mozne

dzejsik
2. aug 2024

poznam taky pripad, tak uvidis, ked sa narodi 😁

nikaeli
2. aug 2024

Nám na 3x potvrdili dievčatko a syn už pôjde do školy 😉

jaass
2. aug 2024

Mohol 🥲 moja kamaratka bola 8 mesiacov v tom, že čaká dievčatko, prišla do nemocnice a doktor jej povedal, že chlap ako repa už v brusku. Ona šoku 🤣 mala nakúpené dievčenské veci 🤣 potom daj vedieť 🙏🙏😍

lneviemmeno
2. aug 2024

Zistis 100% ked porodis 😀 snáď si nekúpila všetko v modrom, aj keď lepšie keď má dievča modré ako chlapec ružové 😂 preto som kúpila na zaciatok univerzálne farby lebo som neverila na 100% 😂

autor
2. aug 2024

@lneviemmeno mam veci po chlapcoch, aj neutralne. Len meno nevybrate😂 manzel chcel velmi dcerku.. ani som mu to este nepovedala, nech nie je sklamany, kebyze je to potom naozaj chalan. O tyzden mam termin.
Tesim sa na porod viac ako kedykolvek predtym😂

lucia13022023
2. aug 2024

2x to bolo dievčatko, na morfologickom ultrazvuku u Dr Grochala chlapček. A tak aj je.

maryetta
2. aug 2024

Pridam sa lebo som normalne zvedava 🙂 potom nam daj vediet 😉 aspon si vies “pripravit” aj meno. Ja som stale vyberala pre obe pohlavia sj ked sa traja lekari zhodli na jednom 😂

autor
3. aug 2024

@maryetta v nemocnici mi povedali 2 lekari, ze oni chlapca nevidia 🙈 na morfologickom som bola len uplne na zaciatku tehotenstva nejaky 11t, dr mi nehovoril nic o pohlavi..ani spat nemozem, meno vyberam😁

andrea2323
3. aug 2024

Pripnem sa, zaujíma ma rozuzlenie 😊 držím palce, najmä nech ste zdraví s bábom, či už dievča či chlapec.. ono v takomto štádiu by tam naozaj tie vajká už videli, tak teraz neviem 😁😁 dokonca aj ja som môjho syna takto už videla na uktrazvuku a vedela že to je ono 😁

jaskolka
3. aug 2024

Áno, kamoška celé tehotenstvo žila v tom, že čaká dievča, veci mala v ružovej, bielej a podobne, kvetovany kočík. No a v nemocnici tesne pred pôrodom jej primár oznámil, ze to bude chlapec. A aj bol 😊
Bola v šoku, ani meno nemali chlapčenské vybraté,narýchlo sa rozhodovali, drobec bol "ružový" do neviem koľko mesiacov, nechceli už nové kupovať.
Takže všetko je možné, a z dievčata sa moze skôr "stať" chlapec, ako opačne, keďže penis je na usg zreteľnejsi ako pošva.

vejapa76
3. aug 2024

@jaskolka kamarátka opačný prípad. Celé tehotenstvo čakala chlapca (potvrdené 3x) a narodilo sa dievčatko. Nechápem "čo" tam videli. Pupočník? 🤷

ajko2011
3. aug 2024

Môj prvorodený bol do 7 mesiaca dievča 🤣🤣 samozrejme mám chlapca 😁

akika722
3. aug 2024

3x mi tvrdili ze čakám dievča,v pondelok bude mat 14rokov, no je to chlapec😃
Nikto neveril keď sa narodil

ivik4
3. aug 2024

Ja som bola cele mamine tehotenstvo Lukáš, vsetko je mozne 😇

alzbeta311
3. aug 2024

Každopádne daj nám vedieť , držím palce 😍

autor
5. aug 2024

Ahojte, uz mam po…
moj gynekolog sa ozaj pomylil, aj ked neviem ako je to mozne😂 a mame dievcatko, moji chalani su nestastni(baby su fuj) a muz stastny, takeho som ho este nevidela 🙈

autor
5. aug 2024

Akurat mi volal, ze ide nakupit nieco princeznickovske, aby nechodila len v bielej, bezovej, modrej. Fakt som neverila, ze to je mozne.

30katrusa40
5. aug 2024

Gratulujem k princezničke nech ste obe zdravé 🍀❤️

banderaska29
5. aug 2024

Ahoj super, moc gratulujem🙂 ja som bola celé tehotenstvo chlapec, a narodila som sa ako dievčatko 😆

marhulka13
5. aug 2024

A aké meno ste napokon vybrali, keď si tak húževnato vyberala? Inak obrovská gratulácia k princeznej

autor
5. aug 2024

Mame doma DAR😄 Dalibora, Richarda a Alicu.

lena1000
27. aug 2024

Tak to máš šťastie doma tiež mám dvoch chlapcov a v 5 mesiaci mi doktor povedal že to bude chlapec a v 8 mesiaci dievča a teraz končím 8 mesiac zase dievča aj v nemocnici na pasoch že dievča snáď ozaj to tak bude 🍀

autor
27. aug 2024

@lena1000 drzim prsty . Pre nas to bolo riadne prekvapko😊

janqa27
2. sep 2024

A to ti povedal len tvoj gynekolog? Nebola si na 3d-ckach kde by ti lepsie povedali pohlavie? Lebo mne povedali v 13tt na 3D ze to bude na 80% chalan 🫣 aj ked som si priala velmi dievčatko kedze som cely život sama medzi chlapmi 😌 ale nevadi tesim sa aj tak lebo konecne sa nam po dlhej dobe podarilo 😊 no stále tam trochu je taka túžba a ze co ak sa doktor myli (aj ked sama tomu neverim)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre