Čakáme chlapca alebo dievča?

13. máj 2024

Baby, není tu nejaká žienka ktorá vie nejako vypočítať čo čakám ? 🙏🙏 som taká nedočkavá..

klarissa25
13. máj 2024

A z čoho vypočítať?? 🤣🤣🤣🤣

autor
13. máj 2024

@klarissa25 však niekto to vie z dátumu narodenia rodičov a neviem z čoho ešte sa to dá... kto sa tomu venuje, to vie

stellarstar
13. máj 2024

Z čoho vypočítať? Z dátumu narodenia? Vieš ze pohlavie sa určuje Z krvi a z utz? Nie nejakými výpočtami ci náhrdelníkom a prstenom

tehotna40
13. máj 2024

Môžeš si vypočítať peniaze v peňaženke a dat si spraviť testy z krvi 😀

tehotna40
13. máj 2024

Ani pri jednom mi to nevyšlo tieto dátumove výpočty

autor
13. máj 2024

@stellarstar je mi jasné že to nebude 100%, ale aj tak.

klarissa25
13. máj 2024

Ale prosím ta 🤣🤦‍♀️ zdravý rozum....keď to aj niekto vypocita q náhodou to aj vyjde je to čisto len náhoda. Nechceš si radšej urobiť test zo sódy bikarbony ? 🤣🤦‍♀️

sisa_s
13. máj 2024

V ktorom si tyzdni

stellarstar
13. máj 2024

Chod na krv alebo vyčkaj na utz, nešpekuluj

autor
13. máj 2024

@sisa_s 7týždeň

autor
13. máj 2024

@sisa_s 7 týždeň

teki1
13. máj 2024

Prepočítavam... Ta dzecko asi moja.Bude to 200 eur za veštenie.🥳

sisa_s
13. máj 2024

Tak skoro ti pohlavie nikto nepovie, nevypocita, ani v labaku, ani usg..uzivaj si, ze si tehotna a nefixuj sa na pohlavie takto v zaciatkoch, ked je vsetko neiste...

tehotna40
13. máj 2024

Autorka len z krvy to máš na 99,98 percenta. Dokonca ani ultrazvuk nieje 100 percentný. Takže nejaké výpočty a babské recepty sú vždy len 50 percentne, čo máš aj bez toho tak 😀

lindous
13. máj 2024

Keby sa to dalo určiť z dátumu narodenia rodičov, tak by pary nemohli mať syna aj dcéru, dokonca aj naraz narodených 😅 čínsky lunárny kalendár na výpočet pohlavia z dátumu narodenia matky a dátumu počatia nájdeš aj online, hoď len do googlu, sk chces zo srandy, ale napríklad ja som podľa neho mala byt chlapec

stellarstar
13. máj 2024

Autorka si v 7 t to sa ešte môže zmeniť z dievča na chlapca ci naopak. Fakt trpezlivosť ruze prináša, keď poviem ze to bude dievča uveris mi? Tak na najbližšiej poradni povedz tvojmu dr nech ti na to zoberie krv keď si taka netrpezliva

sisa_s
13. máj 2024

@stellarstar do 12tt z etickych dovodov ziadny lekar a labak nepotvrdi pohlavie...

jaass
13. máj 2024

Si v 7 tyzdni a pýtaš sa na pohlavie? To ako vážne? Ty sa hlavne modli aby zdravé bolo a nie aké pohlavie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

tehotna40
13. máj 2024

@stellarstar krv sa berie najskôr v 10tt a výsledky povedia až v 12tt

januska12323
13. máj 2024

Radšej mysli na to aby si ho donosila do konca a bolo zdravé. Pohlavie ti teraz nikto na 100 % nepovie.

ns994
13. máj 2024

Tak vieš ze to nie je na 100% a aj tak to chces. Nechapem. Co to pomoze. Je to bud alebo. Dievca alwbo chlapec. Natp vypocet nepotrebujes

autor
13. máj 2024

Ok ďakujem všetkým... aj keď teda vás som sa nič nepýtala moja otázka bola iná a na inú osobu. Vôbec ste sa nemuseli zapájať do diskusie

stellarstar
13. máj 2024

Ale dali sme ti pravdivé odpovede

sisa_s
13. máj 2024

Ale chapes..aky zmysel to bude mat, ked ti niekto povie, ze dievcatko? Nakupis ruzove bodycka? Alebo si budes hladkat brusko a volat babo menom? A potom o 2m po sone budes zakladat zufale temy, ze sa nevies zmierit s tym, ze na sone sa ukazal pipik... proste sa sustred na to, aby ste v zdravi prezili 1.trimester, nie riesit pohlavia...

ns994
13. máj 2024

no ked velmi chces ujo google. Hned mi naslo niaky test ale teda neverim tomu. Tak skus ale naco to je dobre neviem. Mne dr aj ked povedala co to bude tak hned vravela ze sa natom nemám este fixovat lebo to nevidi dobre. A ty chces niake vypocty zo vzduchu v 7tt.. mimochodom raz davno sme si skusali s babmi take tie s prstenom. No nevydalo

jaskolka
13. máj 2024

Autorka, tie výpočty (aj keby ich tu dakto robil) sú len a len náhoda, ak by to aj vyšlo. Neexistuje, aby nejaké narodenia dátumy rodičov ovplyvnili pohlavie dieťaťa, to ovplyvňuje len a len spermia, lebo vajíčko má v sebe len chromozóm X.
Takže sa vykašli na kadejaké nespolahlive výpočty, a bud si to daj urobiť potom z krvi, alebo počkaj na usg.
Mimochodom, aj ten usg sa môže mýliť.

domka222
13. máj 2024

Si nedočkavá? V 7tt som sa "modlila",aby som sa dostala do druhého trimestra. Pohlavie bolo to posledné, čo má trápilo. Ale teda ja ti poviem,bude to chlapec na 50%

qwer2019
13. máj 2024

@klarissa25 tomu ver. Sú to čári mári, ale vyšlo mi to pri oboch deťoch (rozdielne pohlavia)

klarissa25
13. máj 2024

@qwer2019 nie sú to čary mary. Je to Náhoda

autor
13. máj 2024

mne tiež pri prvom to vyšlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre