Budem mať znova sekciu?

angie666
7. feb 2021

Ahojte baby prosím poradte.
5.2.2020 som mala sekciu z dôvodu nepomeru dieťatka a mojej panvy.Teraz som znova tehotná,myslíte že tým pádom bude znova sekcia?
Trápila som sa 27 hodín pri pôrode,kde doktor povedal že neexistuje aby som prirodzene porodila ale že ak prídem nabudúce skúsi to znova najprv prirodzene 🙈
On je proste psycho čo za každú cenu chce prirodzene tak sa bojím aby som znova nemala jeho a to by ma asi kleplo.
Mohol by ma nútiť prirodzene?

bibiqa
7. feb 2021

@angie666 asi podľa toho kam pôjdes rodit, niektoré nemocnice dávajú rodičke po sekcii na výber iné nie automaticky

iritka
7. feb 2021

@angie666 tak nechod tomu istemu lekarovi rodit, vacsina nemocnic dava na vyber po sekcii alebo rovno prirodzeny zamietnu, treba si vybrat taku porodnicu.

domccca68
7. feb 2021

Ahoj. Ja som mala SC december 2018. A teraz január 2021 ďalšiu druhu. Prvá bola akútna neotvárala som sa a po 30 hodinach mi bol zistený zápal v tele odtecena zelená voda. Teraz môj gyn.stale hovoril o prírodzenom pôrode avšak keď som prišla do nemocnice na vysetrenia hneď sa má pýtali aky pôrod preferujem nakoľko som už mala v sebe nejakú blok rozhodla som sa pre sc.dr má do ničoho nenútil

nikpa
7. feb 2021

@angie666 tak si vybav ineho lekara k pôrodu.

angie666
autor
7. feb 2021

@nikpa ak by som chcela iného lekára ako toto ktorý by mal práve smenu,musela by som platiť 150€

pininka1
7. feb 2021

Po tak kratkom case od sekcie by som sa nesarpala ani nahodou rodit prirodzene. Ja viem co to je ked je jazva len tak tak a hrozila ruptura. A to som mala rozdiel medzi detmi 4 roky. Moj porodnik mi rovno povedal,ze keby sme isli rodit normalne, ze to by bola jedna katastrofa. Ty mas uzku panvu, dieta moze byt opat vacsie a si kratko po prvej sekcii, ja by som si to teda sakra rozmyslela.

nikaeli
7. feb 2021

@angie666 môžeš ísť do inej pôrodnice, do iného mesta.. ja som tak bola..

majkaocka
7. feb 2021

@angie666 no podla mňa malý odstup je od sekcie tak podla mňa bude zas sekcia koli jazve ako napr.ja som mala rozdiel 4 roky a jazva v pohode nedávali ma tak ze ak to pôjde prirodzene ale už ku koncu bola jazva tenká tak ma hneď robili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre