Bruško v 4. týždni

kata011
9. feb 2015

Ahojte žienky. som v 4 tt a vybehlo mi takéto bruško 😉 😅 ....mali ste aj vy take???????? je to moje druhe tehotenstvo ......

bonaqa2013
9. feb 2015

nejako divne stojíš. Také brucho isto nemáš v 4tt. Vtedy ešte nie je žiadne.

kata011
autor
9. feb 2015

@bonaqa2013 som mala nakrivo fotak a som v 4 😉 tt

kata011
autor
9. feb 2015

@bonaqa2013 mozno budu dvojicky....

danieli
9. feb 2015

v tomto tt mi este ani tehotensky test nevysiel pozitivny 😀 ale brusko si uzivaj, v druhom tehu zvykne byt brusko skor viditelne

sednaja
9. feb 2015

@kata011 si v 1. mesiaci, hej? to podľa mňa len podvedome vypučuješ bruško, ... na mne síce začalo byť vidno v 6. mesiaci, každá sme iná, ale toto mi príde extrém

kata011
autor
9. feb 2015

@danieli test mi vysiel pozitivny 4 dni pred ms.....v case ms musi ukazat kazdej zene.....aj ked slabu ale ma

kata011
autor
9. feb 2015

@sednaja ale ja som tehu druhy krat a pri prvom som nama brucho do siedmeho ...aj to bol extrem
@sednaja

bonaqa2013
9. feb 2015

Na tej druhej fotke stojíš ako po porážke. však sa odfoť poriadne - rovno nech vidíme to vypučené brucho. Povedz lekárovi že Ti rastie brucho v 4 tt tak ťa vysmeje.

bonaqa2013
9. feb 2015

@kata011 ešte nám tu povedz že už nosíš tehu šaty...

kata011
autor
9. feb 2015

@bonaqa2013 co tu zavidis....moja

sabina1975
9. feb 2015

@kata011 prepac ale 4tt je cas ked ti vynecha menzes a z coho ti ma narast brusko ved " babo " je este len par buniek mozes byt nafuknuta to je bezne ale rozhodne to nie je tehu brusko mam tri deti a zacala som extrem stihlou postavou druhe tehu normalna a teraz nadvaha a vsetky bruska sa ukazali az okolo 5-6 mesiaca

kata011
autor
9. feb 2015
bonaqa2013
9. feb 2015

@kata011 a čo mám závidieť. ja mám 4 deti, závidieť nemám čo. Ja s tehu mám bohaté skúsenosti....

sednaja
9. feb 2015

@kata011 veď práve, že si v druhom tehotenstve, tak verím, že to nie je o naivite, ale som sa s tým ešte nestretla - no nie som lekár, kadejaké sú prípady, hlavne nech máš príjemné tehuľkovanie, ja som si to svoje druhé veľmi neužila, ani foto nemám, bolo to rýchle obdobie....

sabina1975
9. feb 2015

@bonaqa2013 nuz teraz su tie embrya nejake mocne minule som tu citala ze jednu tehulku kopkalo uz v 11tt

kata011
autor
9. feb 2015

@bonaqa2013 nevymyslaj si....myslim ze ich mas 100 🙂....
Podla tvojich reci mad komplexi.......je to jasne...dospela inteligentna zena neutoci .......a toja mam ibq 21

bonaqa2013
9. feb 2015

@sabina1975 lekári budú prepisovať vysokoškolské skriptá.
Synov spolužiak z gymn. chodí na medicínu musím sa ho opýtať či sa to už aj ku ním dostalo....

kata011
autor
9. feb 2015

@bonaqa2013 haha ty si fakt raketa...ja som tefa profedorka a vystudovala som medicinu a mam aj nobelovu cenu.........haha

bonaqa2013
9. feb 2015

@kata011 čo si mám vymýšĺať. tie deti? Rodné čísla písať nebudem, ale rodila som v 1995, 2006,2008,2010. Dokopy 4 krát.

tinushka13
9. feb 2015

to nie je tehu bruško.. to je len ten samotný proces tvojho tela.. väčšinou ej to len nafúknutie bruška.. to pravé tehu bruško vylezie niekde okolo 12tt.. ale nevravim že nie skôr či neskôr.. ale toto je iste len "pohyb" toho všetkého čo sa tam pripravuje 😉 gratulujem k tehu 😀

kata011
autor
9. feb 2015

@sabina1975 to su zaklady 4 tt je druhy tyzden po ovulacii...a tehu sa rata od dna poslednej ms ktoru dom mala pred 4 tt......ovu mam v strede cyklu na 14 den a 28 Dc

lucka1987
9. feb 2015

@kata011 asi tu budem za divnu, lebo vidim, ze sa tu spustila proti tebe akais davova psychoza .... ked som bola 4 roky dozadu tehotna, tak som si vsimla abruska, kedze ja som mala take ako ty ukazujes niekedy v 5 mes..
no a celkom dost chudulinkych mamiciek bolo v 5 tt a normalne tam vyskocilo brucho, nebolo to ziadne z prejedenia alebo co.. proste tie kocky boli chuducke, ploche brusko, ziadne boky a zrazu tak smiesne podbrusko vytrcene.. a to boli mnohe prvorodicky.. dodnes si spominam na jednu,ktora svojho casu bola clekom popularna na mk .. ja som mala v 10 ploche brusko, a ona uz bruch ako v 6 mes ...
ano plod, je v podstate este len bunka, / 4 tt , je tak strasne rizikovy, ze ani neviem ci by som to takto verejne " oslavovala " / no maternica sa uz v tom case moze roztiahnut az na velkost grapefruitu / proste kazda sme inaaaa /
takze nechapem tieto negativne postoje tu...
ak poznas svoje telo, a vies, ze nemavas takto nafuknute brusko, a nie si prejedena, a si vyprazdnena, tak sa tes, maternica sa ti zvacsila a mozno ani nie si v 4 tt ale v 6 tt, len si si to zle zratala alebo si otehotnela inkoedy ako si myslis.. takze nevsimaj si komentare a drzim palce pri " bruskateni sa " 😉

kata011
autor
9. feb 2015

@bonaqa2013 dobre takze ja ich mam 5 prve v 1990 druhe 1991 tretie 1992 stvrte 1993...hahah cela skolka

sabina1975
9. feb 2015

@kata011 a sak je to to iste co som ja napisala tretie tehu som dost tazko otehotnela mne nemusis vykladat fazy cyklu

lucka1987
9. feb 2015

@tinushka13 ja volam tehotenskym bruskom kazde, ktore v sebe skryva dalsi zivot 😉

ale ved toto su take hluposti... 😀 komu na tom zalezi ? zmeni sa tym nieco ? bude lacnejsie pecivo ? 😕 nie.. .. takze... 😉

bonaqa2013
9. feb 2015

@kata011 keď máš také skúsenosti načo si tu vyfotila brucho ako po fazuľovici - a či tehu. Tehu s fazuľou.

bonaqa2013
9. feb 2015

@lucka1987 však si všimni na tej druhej foto ako stojí. ako keby podopierala strom. Ak by to tvrdila na nejakom inom fóre napr. pod kapotou, tak tam by to chlapi aj zožrali to jej bruško v 4tt.

tinushka13
9. feb 2015

@lucka1987 samozrejme že tehu bruško je odkedy tam je bejby.. ale jas om to skôr myslela tehu bruško ako už aj formou nei len obsahom 😀

danieli
9. feb 2015

@kata011 mne vyšiel pozitívny test až 6 dní po termíne ms, ale 3 dni pred ms som si s kamoskou objednala kávu 😀 inak ju vobec nepijem, tak uz som tusila 🙂

sibalka21
9. feb 2015

Súhlasím s väčšinou. V 4tt ti nevybehne takto bruško. Babo ešte ani není babo. Len nafúknuté.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre