Bio kozmetika pre tehotné

zuzickamalicka
22. jún 2019

Ahojte, som vyznávačka prírodnej kozmetiky. Vadia mi aj prírodné prípravky, ktoré príliš voňajú po levanduli alebo inej byline, az ma napína. Musela som vyradiť sprcháč, mlieko známej značky. Viete mi poradiť nejakú speciálnu kozmetiku, aale urrčite bez chémie.

bobula46
22. jún 2019

@zuzickamalicka mne najviac pasuje Yves rocher. Používam odtiaľ všetko, od šampónov, sprchových gélov až po líčenie na tvár. Neviem či je úplne 100% prírodná, ale ja som s ňou veľmi spokojná. Ja som začala používať pred tehotenstvom ale len občas no ako som ostala tehotná a bolo mi na zvracanie z akejkoľvek "umelej" arómy tak toto bola jediná značka ktorá mi to nerobila

maciatkolulu
22. jún 2019

@bobula46 Yves má ďaleko od prírodnej kozmetiky😉

fem
22. jún 2019

alverde dm pre mamičky pripadne pre babatka, tie maju jemnu vonu. napr. https://www.mojadm.sk/alverde-naturkosmetik-kre... https://www.mojadm.sk/alverde-baby-umyvacia-emu... Skus ovonat v predajni. Moze ti vadit umela parfumacia, aj ked je to levandula, moze byť umelá. Ak ti bude vadiť aj to, tak skus si pytat bez parfumacie. Tiež mám rada bio mydla zindeo , čo sú soľné, nemajú nejakú vôňu, sú s kokosovým tukom, nevysušujú. Nerozmáčajú sa ako klasické mydla, a vydržia 2x dlhšie. Používame ich niekoľko rokov celá rodina, vždy mám aj nejaký gel či alverde alebo weleda.

mia865
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenny257
22. jún 2019

Skús pozrieť na ponio ale tie majú skôr tuhé výrobky - sampuch, mydlo , deodorant aj kondicioner .

jenny257
22. jún 2019

A sú aj bez vône .

martinatom1
22. jún 2019

weleda, majú aj neparfumované výrobky

mia865
22. jún 2019

tiez som ju ako prvu skusala, mne weleda vonala takou umelinou...

nikita_tn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mia865
22. jún 2019

@zuzickamalicka ja odporucam kozmetiku Feminatalplus,je to kozmetika,ktoru vymyslel gynekolog,chodim k nemu. Je super,velmi jemne vonia a konzistencia je velmu prijemna. Weleda mne osobne moc umelo vonala

silvia5252
23. jún 2019

@zuzickamalicka ja používam Naviu a maximálne mi vyhovuje. Je to slovenská prírodná kozmetika. NieKtoré výrobky mám aj z Havlikovej Apoteky a Soaphorie, ale ak chceš poradiť značku, tak Navia za mňa top. Majú aj výrobky pre bábätká 😊.

neluskas
23. jún 2019

@zuzickamalicka ahoj, prirodna kozmetika od spoločnosti Forever. ma prijemnu prirodzenu vonu, ziadne strasne vone. ja som vymenila celu kozmetiku pre celu rodinku za túto prirodnu nakoľko mam dve dcerky a ziadnu chemiu z drogerii pre ne nechcem. som veľmi spokojna, nakoľko moja 3-rocna dcérka mala z tych detských sprchových gelov atopicky ekzem. teraz uz vobec nie

slavuska1506
24. jún 2019

@zuzickamalicka určite pozri na biocare.sk

jenny257
24. jún 2019

@neluskas forever ma od prírodnej kozmetiky ďaleko .

neluskas
24. jún 2019

@jenny257 forever je len prirodna kozmetika. zrejme nemáte uplne informácie. produkty z lekarne maju daleko od prírodných. ale zbytočne je vas presviedčať

jenny257
24. jún 2019

@neluskas aké produkty z lekárne ? Prečo to tu miesas? A zloženie forever poznám , mala som napríklad ten aloe vera sprej a čistá chemka . Predražená chémia ako bonus 😅

neluskas
24. jún 2019

@jenny257 produkty z lekarne ako je yves rocher, bioderma a podobne. nič tu nemiesam, len sa vam snazim to vysvetliť. a aloe vera first spray neobsahuje ziadnu chemiu, ale 9 druhov bylin. podla vás su byliny chemia? zrejme ste si pozorne neprecitala zloženie vyrobku. podla mna propolis, harmancek, aloe vera nie su chemia, ak dobre viem

neluskas
24. jún 2019

@jenny257 a co okrem aloe vera first sprayu ste mala, ze tvrdite, ze tieto produkty su plne chémie? ja ich uz mam dva rok, takmer vsetky a este som sa nestretla, ze by niektorý produkt obsahoval nejaku chemiu

pralinka86
24. jún 2019

Ponio, saloos, nobilis tillia

jenny257
24. jún 2019

@neluskas začnem methylparabenom , diazolidnyl a sú to konzervačné latky proti plesniam . A je to chémia , nie sú to prírodné zložky . Prírodné výrobky sú aj bez konzervantov a nemajú ju trvanlivosť na rozdiel od forever . Nuž ale keď je niekto ovca a verí všetkému čo mu nakecaju tak okej .

babikadaska
24. jún 2019

2sis - slovenska kozmetika pre mamicky aj babatka. Vygoogli.

babikadaska
24. jún 2019

@zuzickamalicka a este nobilis tilia uplne super tiez slovenska

neluskas
24. jún 2019

@jenny257 v ktorom konkrétnom produkte?

neluskas
24. jún 2019

@jenny257 a prosim vas, aby ste ma nenazyvali ovcou, neurazam ani ja vas, tak sa spravajte ako dospely človek

jenny257
24. jún 2019

@neluskas bavíme sa o first spreji. A ovca nie je urážka, to je len prirovnanie človeka čo ide zo stádom FLP ✌️

0laracroft0
5. júl 2019

@zuzickamalicka ešte Havlikova prirodni apoteka, Modra pupava-to je fakt čistá prirodicka, a Saloos ak to tu ešte nebolo 🙂

zuzickamalicka
autor
31. júl 2019

@mia865 ďakujem za odporúčanie, vyskúšala som krém na strie a intímny gél Feminatal+ aj telovíé mlieko od tejto značky. Musím povedať paráda, som závislá od tej jemnej vône a veľmi ma prekvapila. Ze ju navrhol známy gynekolog z Bratislavy. A dievčatá pokožku na bruchu mám jemnú, a žiadne strie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre