Artičokový nápoj z Justu v tehotenstve

bellaregaca
14. jan 2014

Ahojte idem si objednat tento nápoj z justu, kedze mavam problemy s travenim, som prave v druhom trimestri. Mate s tymto napojom niekto skusenosti?

janulik.j
14. jan 2014

ahoj, ja som ho uzivala, lebo mi byvalo hrozne zle az do 20.tt a vzdy sa mi po nom ulavilo. Ja odporucam 😉

brumka
14. jan 2014

@bellaregaca treba sa poradkyne spytat v katalogu nic nieje napisane ja som pocas tehu brala len narosan cucoriedkovy a basico, super volba... znacka just je vynikajuca

debnarova
14. jan 2014

Ahoj.ja robim s justom a moja svokra z toho zije a robi pre nich uz 20rokov.staci sa opytat ak by nieco trebalo.nema ti tam co uskodit a vrelo odporucam.vsetky vyrobky su dobre,len skoda,ze aj nieco stoja,aj ked ja si radsej zaplatim,ako si davat chemiu do tela.moj nazor 🙂

bellaregaca
autor
14. jan 2014

Ahoj, pytala som sa kamosky robi z justom, aj na ich stretnuti sa informovala sefky, tak mi preposlala viac informacii. Vyzera to dobre, obsahuje aj matu, horec, fenikel. Niekde sa pise, ze tieto bylinky sa nesmu v tehotenstve.

bellaregaca
autor
14. jan 2014

Dakujem dievcata za odpovede, vyzera to uz nadejnejsie🙂 Just je skvely, objednavam si tymianovu masicku a 31 byliniek kvapky.

debnarova
14. jan 2014

Ja si myslim,ze ti to skor pomoze,ale to musis vediet hlavne ty.ak by si potrebovala vediet nieco do detailov,tak staci napisat.ja fungujem len na juste,ale kazdy ma nieco ine,co mu pomaha

brumka
14. jan 2014

@bellaregaca tie su super na detoch aj na nas odskusane, odporucam tea tree olej aj krem vyliecilo nam zlateho stafylokoka, aj body fresh... skor vsetko je super 🙂)))))))))

bellaregaca
autor
14. jan 2014

No, veru viem, je to len na mojom rozhodnuti. 😎

maca283
28. feb 2014

V tehotenstve treba tablety s kyselinou listovou co mozem odporucat s justu a narosan čučoriedkový a basico uzivala som to cele tehotenstvo a vsetko prebiehalo v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre