Angelsounds - skúsenosti

25. nov 2021

máte skúsenosti? ak ano ktoré konkretne ste si kupili a cez akú stránku ? ..aktuálne pozeram našla som AngelSounds JPD-100S MINI a AngelSounds AngelSouns JPD 100S vyzerajú skoro rovnako a je tam rozdiel 5 eur tak neviem :D a hlavne našla som to na mall.sk takže by som to budúci týždeň už mala doma ...ešte dodám pozerala som tieto pretože len pri nich som zatial našla že sa dá počúvať srdiečko už od 12 týždňa

andrea_prestastna
25. nov 2021

Ja mam angel mini, kupila som si kvoli vlanajsiemu zamlcanemu v 18tt, pouzila som ho par krat ked som cely dem necitila vobec pohyby a mala som stres, len na par sekund na ukludnenie a hotovo, teraz ho mam zabaleny a snad ho uz nebudem potrebovat.

autor
25. nov 2021

@andrea_prestastna a môžem sa spýtať či ked ste ho objednávala bol k tomu aj gél? lebo ako ho pozerám tuto https://www.mall.sk/pre-mamicky/angelsounds-jpd... tak tam žiadny gel spomenutý nie je ..a našla som ho na inej stránke kde je že sa dá gel k nemu kupiť ale neviem či mi z tej stránky nebude dlhšie trvať doručenie .....

len_nig
25. nov 2021

Ak chces mám presne tento na bazáre 😊 gel nepotrebuješ, stačí ti olej ktorým si natieras bruško. Za mňa super vec, keď ešte nie sú cítiť pohyby uistis sa že je všetko ok 😊

andrea_prestastna
25. nov 2021

Ja som hi kupila z bazosu netreba mi novy , a gel zevraj mala ale ja nechcem, pouzila som svoj tehu olej co mam a rovnaky vysledok

andrea_prestastna
25. nov 2021

Urcite hk nepouzivaj ale casto , precitaj si aj mozne rizika ,,,,,,,

autor
25. nov 2021

@andrea_prestastna ano to ja len na ukludnennie kedže som riziková ....

andrea_prestastna
25. nov 2021

Presne preto som si ho kupila, prve tehu by ma to ani nenapadlo a nechapem niektore zeny co si to kupia len tak a pocuvaju denne ,,,kazdeho vec ale podla mne nemusis kupit novy a mozes si od nejakwj maminy kupit, ty usetris a jej pomozes, ja ho mam za 10e napr a som rada ze sim viac neplatila

jane1987
25. nov 2021

Ahoj, mala som ho aj ja, tiez rizikova. Necakaj, ze ho budes pocut hned od 12.tyzdna. Mne sa to podarilo v 14. najskor a to uuuuuplne dole. Gel som nikdy nepouzila, staci ti olejcek na brusko, lubrikacny gel alebo riadne mastny krem. Psychicky mi to velmi pomohlo. Co sa tyka rizik, pytala som sa na to asi 3 doktorov, ziaden s tym nemal problem. Ale poizivala som ho vzdy len na par sekund, lez som zacula srdiecko. Btw, tiez som ho mala z bazaru. Na tych par tyzdnov je skoda kupovat novy. Vela stastia 🍀

autor
25. nov 2021

@andrea_prestastna no ved práve nie som z tých čo by len tak špekulovali a nevedeli čo od dobroty :P len toto je naše prvé a podarilo sa po niekolkých rokoch až a ivf takže je to také že čakania medzi poradňami sú pre mňa hrozne dlhééééé

autor
25. nov 2021

@jane1987 vdaka 🙂

miskamicha
25. nov 2021

Ja by som miesto angelsound-u volila fetalny doppler... je s menšou frekvenciou a ma taku akokeby usg sondičku 🙂 mam taky a som spokojna

kawasakier6n
13. jan 2022

Ahojte zienky..kupila som si angelsounds ale som mierne nervozna bo behala som po bruchu ale ziadne srdiecko buch buch som nepocula 😔 Cim to je? Preco nemozem to najst? Ako ste to mali vy?

jane1987
13. jan 2022

@kawasakier6n v kolkom tyzdni si? Ja som pocula srdiecko kdesi medzi 14-16 tyzdnom a to uuuuplne dolu, ako je lonova kost, hranica ochlpenia.

kawasakier6n
13. jan 2022

@jane1987 v 17 tt..aha tam som nepozerala

miskamicha
13. jan 2022

@kawasakier6n pozri si videa na youtube. Ja som nasla 1x v 9.tyzdni uplne dole.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre