Akú chlorellu môžem užívať v tehotenstve?

pa3cka
17. apr 2013

Ahojte, citala som na stranke, ze je v tehotenstve prospesne uzivat chlorellu. Chcela by som ju teda uzivat, zistila som vsak ze je velmi vela znaciek a neviem si vybrat. Informovala som sa uz aj u niektorych dodavatelov a formalne mi odpisali, ze pre tehotne sa uzivanie vo vseobecnosti neodporuca... mohol by mi niekto so skusenostami odporucit nejaku konkretnu znacku / vyrobcu, alebo je to jedno? dakujem.

dewyn
18. apr 2013

ja som uzivala iba chlorellu ked som bola tehotna, a od greenways, alebo planeta zdravia

minique
2. júl 2013

jedine Green Way je za studena lysovaná bez akýchkolvek prímesí a konzervačných látok.

ladytt
2. júl 2013

Tiež som dostala odpoveď, že pri tehotenstve a kojení sa neodporúča všeobecne od akéhokoľvek výrobcu, ak sa nebrala ešte pred otehotnením. Súvisí to s tým, že pôsobí ako detoxikácia a tie látky, čo sa uvoľňujú môžu ísť do tela bábätka. Ale v prípade, že telo sa očistilo predtým, teda užívaním už pred tehu, tak je užívanie bezpečné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre