Ako utajiť tehotenstvo čo najdlhšie?

6. máj 2023

Ahojte, nechcem aby ste si to nejako zle vysvetlili, čakám druhé bábätko pár mesiacov po pôrode prvého. Mierne nás to šokovalo ale bábätko prijímame a tešíme sa. No chcem to ešte utajiť.. chcem aby mal zatiaľ pozornosť synček a nie ja a moje brucho… ako to čo najdlhšie utajiť? Myslím skryť bruško. Ďakujem

deti95060810
6. máj 2023

ak budeš mať malinké bruško tak to nebude vôbec problém....
známa v práci nosila širšiu blúzku - všetci si mysleli že len pribrala...

kacena4
6. máj 2023

neries tehu na verejnosti spravaj sa prirodzene nejde o velkost bruska ale ako sa ty spravas. drzim palceky. aj ja mam deti po roku

miadi
6. máj 2023

Podla mna ked to budes uspesne dlho tajit a potom bum ze idem rodit bude z toho vacsi sok a vacsie halo. Ved normalne pockaj do konca prveho trimestera ci je vsetko ok… a potom povedz rodine. Prvorodene dieta o pozornost neuberies. Bojis sa vycitiek ze tak “ skoro “ druhe ? Na to kasli. Zvladli to ine zvladnes aj ty. Hlavne si nerob tazku hlavu z reakcie druhych a uzivaj si tehotenstvo!

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
6. máj 2023

ja som otehotnela /planovane/ 5 mes po 1.porode 🙂 mala som male brucho tak nik zo susedstva ani netusil...videli az dalsi kocik😂😂)hlavne klud a pohoda a nexh je vsetko ok

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. máj 2023

@deti95060810
@kacena4
@miadi
@jj298
@miskamicha
@jj298
Ďakujem vam 🫶
Viete čo mam ešte 10 kg po prvom navyše 😂😂😂 tak možno sa to bábätko medzi tukmi skryje 😂

miadi
6. máj 2023

Ja som tajila druhe teho mame Lebo som ju chcela prekvapit ked k nam doleti- plus ma pozna ze co Neviem nepoviem .. a ona si myslela ze som len vypasena 🤣 Takze bola mega prekvapena v 14tt ale dlho sme sa netesili a skoncilo to… zbytocne sa nezatazuj skryvanim Hlavne nech je drobatko zdrave! Aj ked ste to neplanovali je to krasny dar. Ak mas TP v zime tak bunda to skova. Netrap sa ze je to ako to je Asi to tak malo byt a bude to zaberak ale krasne 🥰

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2202
6. máj 2023

Šak široké tričká a všetkým povedať, že ti šmakuje 😂😁😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
6. máj 2023

Neboj sa druhé tehotenstvo sa už tak neprežíva🙂o nič syna neoberies.Ved syn je ešte malý a také veci vnímať nebude.Ide leto voľné šaty...

koniarova
6. máj 2023

Robíte z toho zbytočné caviky.😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre