Ako ste riešili farbenie blonďavých vlasov v tehotenstve?

bobaska6
18. jan 2014

Ahojte, viem že tém ohľadom farbenia vlasov v tehotenstve je tu veľa, ale ja sa chcem poradiť hlavne s odfarbenými blondínkami. Som v prvom trimestri a roky si odfarbujem vlasy na blond, nakoľko čítam aj veľa negatív na farbenie vlasov v tehotenstve, ako ste riešili vy tie čierne odrasty v tehotenstve?Moja kaderníčka ma farbí farbou s amoniakom , keďže asi žiadny odfarbovač nie je bez amoniaku, aspoň o ňom neviem. Nechcem prejsť na svoju čiernu prirodzenú farbu. Ďakujem vám vopred za vaše rady a názory.

caspino
18. jan 2014

ja som chodila na melir kazde 2mes a vsetko je Ok

mowinka1
18. jan 2014

odporúča sa počkať prvé 3 mesiace, no viem že je veľa báb ktoré farbia aj vtedy s farbami s obsahom amoniaku

elen2
18. jan 2014

Ja som bola tiez Blondina,a farbila som si vlasy normalne kazdy mesiac...pravidelne.....

charluc
18. jan 2014

@bobaska6 na foto niesom blond,to bol len moj ulet maly 😀 ,ale inak som blondinkaa odfarbujem si vlasy kazdy mesiac,alebo mesiac a pol a ked som bola tehotna zo synom som ani len netusila,ze sa nema farbit si vlasy,ale nemala som problem ani a a ani moje deti,takze v pohode 🙂

saska88
19. jan 2014

Ja som na melír ani farbení nebola kým som bola tehotná bola som len raž v 7 týždni a chytilo mi to úplne na žlto. Takže fuj nejak som to vydržala, ale o bábo by som sa asi nejak nebála, že by to malo nejak jemu ublížiť

trasko
19. jan 2014

som kadernicka a NEVIDIM DOVOD NEFARBIT.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre