Ako ste oznámili tehotenstvo svojím najbližším?

salvinka
20. máj 2011

Ani neviem ako ma to napadlo, dufam ze tu taka otazka este nie je.. ale dost ma to zaujima 🙂 ake originality vas napadli? mozno sa nechame inspirovat poniektore 🙂

zuba
20. máj 2011

Ahoj, Takže mi sme rodičom dali fľašu vína s vlastnou etiketou. Boli tam samozrejme vinárske pokeci ale boli zmenená tak, že odroda vína bolo naše priezvisko a tak, ročník vína, dátum nášho zoznámenia a bola tam foto ultrazvuku. A teda svokor to obzeral a študoval a aj tak nepochopil 😉 až keď mu švagrinka vysvetlila.

tereza123123
20. máj 2011

Mamina stale chodila a opakovala ze pod stromcek chce vnuca.Prisla som za nou a opytala sa co chce teda pod stromcek ked ten jej vysnivany (samozrejme aj nas) darcek uz mam.Chvilu pozerala tak vylakane a potom sa rozplakala. 😀 nikdy na to nezabudnem 😀

li_la
20. máj 2011

Nijako 😀 Povedalo im to moje zväčšujúce sa bruško... 😀

evinkal
20. máj 2011

Ahoj,ja som vedela už v 1tt,tak som mm povedala nech sa pripraví,že bude dvojnásobným otcom.Om to povedal švagrinej a za chvíľu to vedel kadekto-má utáranú hubu 😠 ,ale hneď po mm,to vedela terajšia krstná mojich detí🙂

geegee
20. máj 2011

Uplne obycajne...ja som taka hlasna truba, ktora nevydrzi robit tajnosti a tak som to uplne obycajne povedala rodicom z oboch stran pri prvej prilezitosti 🙂

evulilik
20. máj 2011

Ja som rozmýšlala že keby že budem .. pozveme na obed rodičov z oboch stran .. a ked pride ten spravny čas tak im dame každemu po darčeku .. : Hrnčeky s nápisom babka / dedko... 😀 Ale tu niekde sa mi tiež pačil napad jednej mamičky .. tá to ma vo fotoblogu.. kde si obliekla na navštevu tehu tričko s nápisom: Pridem v juni...To bolo tiež super.. 😉

lenkaa222
20. máj 2011

inšpirovať a hlavne vy..čoo 🙂
ukázala som ocinovi tehu knižku a on to povedal mamine .. mala narodky v ten den tak radoosti 🙂

denka81
20. máj 2011

Ja som svojim rodicom dala fotku z ultrazvuku pod stromcek (na vianoce) Bol to pre nich najkrajsi darcek

lucka1987
20. máj 2011

ziadno.. chcela som im urobit prekvapko (otehotnela som 4 tyzdne po potrate) a chela som to tajit aspon do 15 tt. ale v 7 tt som musela ist lezat do nemocnice a tak sa to vsetci dozvedeli a mala som po prekvapku 😖

gabika84
20. máj 2011

cez e-mail 😀 ale moje bolo neplanovane, tak som chcela, aby mali cas to "predychat" 🙂

wladymyra
20. máj 2011

mojmu otcovi sme to oznamili tak, ze ked sme prisli den po vianociach na navstevu, vyzliekla som si kabat, brusko (vtedy este ploche 🙂) som mala previazane stuzkou a tak "napadne tehotensky" s rukou vbok som sa posadila do kresla. hned mu to doslo 🙂

bershka
20. máj 2011

no my sme to oznamili v 5 tt obom stranam. v sobotu jednym, v nedelu druhym... vsetci sa tesiliiii, ale truba som aj ja. chcela som mm pozvat do restiky, ktora sa vola Mamicka a tam mu to povedat.. lenze ja, slepacia rit, som mu to vyzvonila hned. a teraz to banujem ☹

mellani28
21. máj 2011

ja som v 6tt a este len ma to caka,chcela som cakat do konca druheho mesiaca,ale to urcite neudrzim v sebe dovtedy 🙂.

nelynka18
21. máj 2011

my ziadno,za nas to povedal nas 3 rocny syn 😀 i ked my sme chceli este o tom pomlcat 🙂

moncikyta
21. máj 2011

my sme mali doma supravku akoze pod stromcek pre mojho synovca ale mama ze bude mala tak ze ju da mojej sesternici a ja ze no mozno si ju necham ja asi som tehotna🙂 a teraz sa boji dalsich vianoc lebo minuly rok na vianoce s tym prisiel brat ze cakaju babo potom my a teraz kto bude na rade? tak sa smejeme ze kazdy rok dostava to iste 🙂 bola stastna a svokrovci ti stale rypali ze kedy uz bude babo a tak a potom im to manzel oznamil a najlepsia bola jeho starka ze konecne a preco tak neskoro ved to sa ani nedozijem 🙂 ale tak dufam ze sa dozije do augusta 🙂

moniciak
21. máj 2011

Ja som mala sedemnásť rokov takže moje tety mi našli tehotenskú knižku a dali mi ultimátum... tak som im napísala esemesku a manzelovej mame tiez do Rakúska 🙂

lalia21
21. máj 2011

my sme to mojim rodičom oznamili v den menin mojej maminy..dali sme im obom vecičku ktoru nam neskôr vratili ked sa babtko narodilo 🙂 boli z toho dojaty a velmi šťastnyyy,hned nam gratulovali-bolo to dojemne 🙂 a manželovi som to oznamila ...no bolo to romanticke ale to si necham pre seba... 🙂 ale bol neuveritelne šťastny 🙂

rora
21. máj 2011

Ja som si vzdy predstavovala ked pride ta chvila, ako spravim prekvapko a oznamim to nejak originalne 😀 no len co som si nasla na teste dve // som to nevydrzala a priatelovi to okamzite poslala smskou 😀 to som bola v 5tt. Mame som to oznamila asi v 8tt s tym, ze ostatnej rodine to chcem oznamit az neskor, pre istotu... Lenze to sa uz nekonalo, mama to vyzvonila komu sa len dalo 😀

inffinity
21. máj 2011

Já žiju v SR a rodiče mám v čR, jak jsem otěhotněla tak jsem ještě všechny doktory měla v ČR a tak sme udělali našim přepadovku a přijeli ve středu večer, prostě bez varování jsme jim zaklepali ve středu večer na dveře 🙂 s tím že sme přijeli bo musím k zubaři 😀 (přitom jsem byla objednaná ke gynekologovi 😀 ) no a tak po prvotním nadšení z návštěvy jsme kecali kecali a najednou bylo takové to chvilkové ticho a já jsem seděla a usmívala jsem se jak sluníčko na mamku, na taťku a mamka najednou na mě "to jako fáááákt????" a já nooo jasně" a oni vážně ? fakt? ježíííš supeeer.. no bezeslov 🙂 🙂

ani3012
21. máj 2011

pri Paťkovi sme využili narodeniny mojej maminky,bolo to z našej strany pre nich prvé vnúča, dali sme jej na tortu biele mini papučky......páni,zajtra tomu bude 8 rokov...... 🙂
no a pri Evičke Patrik všetkým vyzvonil ,že "maminka má doma teplomer na bábätko" (tehu test).... 🙂

sssimi
21. máj 2011

Tak mm robil test so mnou 😀 Chvíľu pred výsledkom sme sa bavili, že najskôr si to dáme poistiť doktorkou, ale akonáhle nabehli 2 čiarky, tak sme vyškerení leteli k mamine aj s testom-poplakali si a hneď sme išli aj k svokrovcom. Tam sa práve riešil alkohol na švagrininu svadbu, tak mm hovorí, že nech potom jednu flašku odložia, aby mohli zapiť drobčeka. Samozrejme sa veľmi tešili 🙂

reanda
21. máj 2011

povedali sme to vsetkym na oslave mojich 33 narodenin 😵

tosomja
22. máj 2011

My sme tiež oslavovali manželovú 30tku...rodičia mu dali spraviť tortu s 30tkou sviečkou, nech sfúkne a nech si niečo praje...a on: Nech to bude dcérka 😀 Skoro odpadli, boli tam moji, jeho rodičia, najbližšia rodina...Moja mama sa rozplakala, jeho rodičia sa len tak usmiali...hm...Moja mama bola veľmi rada.

lumimi
22. máj 2011

my sme v piatok oznamili, ukazali sme fotky z ultrazvuku a povedali : "To je Želmíra." (krycie meno pre naše bábo, pravé meno sa všetci dozvedia až ked sa narodí. malého sme volali Jáchym - všetci si mysleli že to chceme naozaj použiť a boli z toho strašne neštastný. - no a reakcie svokrovcov žiadne, moja mama bola aspoň prekvapená.

stardust
22. máj 2011

Manzel bol unaveny z neustalych reci jeho rodicov na moju adresu, ci sa nevidim, aka som tucna a este furt priberam. V mojom siedmom mesiaci to uz nevydrzal a vysiel s pravdou von 🙂

zora256
22. máj 2011

Tak ja som tiež chcela nejaké prekvapko,ale navydržala som od šťastia,keďže sa nám nedarilo 2roky,tak hneď ako som spravila test som volala mame,a potom keď to gynekológ potvrdil,tak som bola v 5tt a 4dni,tak som im ukázala sono fotku našim a aj mm iba vtedy uveril,tak a svokrovcom sme tiež vzali sono snímku a povedali im toto je váš vnúčik.A najprv nerozumel svokor že čo to má pozerať na snímke,to sme mu museli vysvetliť,keď v živote také nevidel,sme sa aj nasmiali.A to by sa tiež boi potom dozvedeli,keďže v 8tt som šla ležať do nemocnice,kvôli tomu,že mi bývalo hrozne zle.A to sme už v 33tt.

katecameron
22. máj 2011

u nas asi tak prisla stara mama na navstevu a mali sme prerobenu kuchynu a on na to ze co sme zvacsili kuchynu a ja jej vravím vela nas je a bude este viac teta hovorí to nieje mozne a ja nato pre koho ako stara mati pochopila tetka nie 😀 a kedze nasa dcera mala uz 4rocky tak sme ju naucili pesnicku UZ TU BEHA LEN V TRICKU JA BUDEM MAT SESTRICKU no a mala to vyspevovala vsade kade chodila a nakoniec sa narodil bracek

nikushik26
22. máj 2011

a mate aj nejake originalne napady ako to povedat buducemu oteckovi??? 🙂 🙂 🙂

lucinanm
23. máj 2011

ahojte,
tak nam sa dnes potvrdilo ze budeme konecne traja (po 3 a pol roku snazenia),
manzel ma v sobotu narodky tak sa to chystame povedat, hlavne som zvedava ako bude svokra reagovat, z toho mam asi najväcsiu obavu, dufam ze do soboty to vydrzime ale hlavne aby vsetko bolo ok az do vytuzeneho konca 🙂

vardzikova
27. máj 2011

Tak ja som nad tým uvažovala keby že som bola v tom 😀 tak by som mu na chodbu k jeho topánkam položilia aj malilinke topanočky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre