Ako napísať žiadosť o predčasné ukončenie ročníka?

norikk
19. apr 2010

Moj problem: Som tretiackou na gymnaziu. V septembri mam termin, preto planujem prestupit na individualny studijny plan, ale az od septembra. V lete sa navyse stahujem k priatelovi a ten byva 150 km od mojej skoly, preto by som si chcela vsetky zalezitosti vybavit uz teras a nie potom tesne pred porodom,este cestovat do skoly. Takze sa chcem spytat, ci mozem ziadost o ISP podat uz teras a ak ano,prosim vas,aku ma mat formu? Staci to len zaniest riaditelke? A druha vec, chcela by som predcasne ukoncit aj tento rocnik. Aby som uz vjuni nechodila do skoly,cize jeden mesiac. Je to mozne? Staci napisat nejaku ziadost? Mam na nieco take pravo?? Podotykam, s triednou si vobec nerozumiem, preto by som si vsetko rada vybavila sama, bez nej, ved aj tak taketo veci vybavuje a schvaluje riaditelka,ona je len sporstredkovatel. Mohli by ste mi s tymto poradit? Velmi pekne dakujem.

sisaha
19. apr 2010

norikk, preco teda nejdes priamo za riaditeľkou a nespýtaš sa akú má mať žiadosť formu?

norikk
autor
19. apr 2010

lebo mi povie,ze mam napisat ako formalny list,ale to by sa dalo najst aj na nete...len potrebujem vediet,ci ziadost o ISP mozem podat tolko mesiacov vopred

lilly21
19. apr 2010

urcite... my na VS mame na to tlaciva.. a narok automaticky ako matka... ale na strednej neviem

a nedala by sa ti dat na ten jun normalna PN, ak sa dohodnes s doktorom? a ten ISP chces na tejto skole? nechces niekam blizsie prestupit?

norikk
autor
19. apr 2010

hm posledny rocnik - maturitny nechcem robit na novej skole...skor zvladnem so starymi ucitelmi, ako s novymi

lilly21
19. apr 2010

jaj, tak to hej...ja len kvoli dochadzaniu...ja som mala augustovu a chodim len na skusky, do skoly vobec..

norikk
autor
19. apr 2010

ja viem, sak sestra mi to dnes jasne "vykricala" ako chcem cestovat s malym ☹

lilly21
19. apr 2010

ono je to tazko... ja som musela nosit starku so sebou, aby nebola sama vzadu v aute a nechavala som ich u krstnej v byte... letela na skusku, rychlo naspat, lebo som kojila...
skolu mam asi 60 km, ale kvoli hodinovej skuske, som zabila cely den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre