Ako dlho sa čaká na výsledok krvného tehotenského testu?

wewe22
11. aug 2012

ahojte viete mi povedat ako dlho sa caka na vysledok s krvi?
na teste mamslabu ciarku, no mam zdravotne problemi ktore musim doriesit a na to potrebujem vediet na 100% ci som alebo niesom tehu

lenka.s
11. aug 2012

vysledok z krvneho testu mas do 2 hodin, treba upozornit, ze je to surne, aby si necakala dlhsie ... ak by si sla na krvny test do labaku na vlastnu ziadost a zaplatis si to sama, mas to aj do hodiny

zmrzlinkams
11. aug 2012

ja som čakala tyž. a to som došla osobne zas k dr. alebo sa tel. zaleži od toho či ťa dr. potrebuje ešte vidieť alebo nie a ako sa snou konkretne dohodneš, určite sa to da aj skor ako piše lenka. s ale to je všetko na dohode s dr. praimo na mieste ked ti berie tu krv treba sa snou o tom porozpravať že to potrebuješ hned a je to surne a ak je dr. normálny tak sa to da ale väčšinou sa vždy čaka na vysledky 7 dni 🙂

cuculik1
11. aug 2012

ja som mala do hodiny....

tehula
11. aug 2012

do dvoch hodin mi volala sestricka s vysledkom a to chodim do statneho zariadenia, ziadne, ze sukromnik

maggie37
11. aug 2012

Treba povedať sestričke že potrebuješ súrne vedieť výsledok a určite ti to bude vedieť povedať ešte v deň odberu.

eminka7
30. okt 2013

ahojte,ja chcem ist zajtra na krv,ale kedze je v piatok sviatok,asi robit nebudu, nam dava vzdy vysledky na druhy den,tak neviem, ako to bude teraz. myslite,ze ked jej poviem ci sa to da este v ten den zistit,tak budu vediet? lebo oni su tam zajtra ibe do 12tej 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre