Ako často sa chodí na sono?

kikiklop
12. mar 2015

ahojte kcem sa poradit,,bola somna sono v 7 tyždni tehotenstva,,ked som zistila že som v tom,potom normalka v 11tyždni v pradni a ked som išla v 14 tyždni do poradni tak ma nedala na sono doktoeka že vraj aý v 20 tyždni a ja som popritom v rizikovom ako to je a ako často chodit a sono poradte

barboritta
12. mar 2015

Ja som bola iba 8+0 a dosť, teraz som 14 tt a asi pôjdem až 20 tt.každý lekár inak posiela. Inak aj ja mám problémy s placentou, tiež som čakala a nič

evka_evka
12. mar 2015

Mne robil sono pri každej poradni.

lucinkab
12. mar 2015

do 12tt sa casto sleduje , kvoli missed abort, po 12tt zavisi od lekara niekto na kazdej poradni, niekto iba tie "velke" sona a to v 20tt a 30tt 🙂 a potom este jedno po 36tt v porodnici kde budes chodit na poradne... resp. ked si zaplatis 🙂

bielavila
12. mar 2015

ahoj mne robila gynda sono na kazdej poradni, potom som este bola na morfologickom UTZ a ku koncu tehotenstva som chodila aj na prietoky, ale mozno to iba mna moja lekarka tak casto sledovala, neviem ako ini lekari robia.

ilie
12. mar 2015

3 krát máš preplatené,ostatné si musíš zaplatiť 5 eur

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre