3D ultrazvuk a odber krvi v 12. týždni

1lulu1
9. jan 2014

Ahojte mamičky...chcem sa opýtať som v 12tt a na druhý týždeň som objednana na 3Dutz ,sestrička ktorá na objednavala mi povedala ze mi budú brať aj krv.nikde som sa nedocitala že prečo,máte niektorá stym niejake skúsenosti?za všetky odpovede vopred dakujem 🙂

luba28
9. jan 2014

@1lulu1 krv neni kvoli ultrazvuku,ale patri k danemu tyzdnu tehot,.... 🙂

nice202
9. jan 2014

@1lulu1 prosim ta, kde v ke si sa objednala na 3D? ja chcem ist tiez na prvotrimestralny

1lulu1
autor
9. jan 2014

@nice202 ja som sa objednala do myslavi na základe veľmi dobrých hodnotení a svokra tam ma známeho lekára .sestrička ktorej som sa dovolala bola veľmi milá ,len sa treba objednať čím skôr lebo majú toho veľa a nemajú veľa termínov s ktorých si vieš vybrať .a bude to stať 40e v cene sú aj fotky a video (musíš si doniesť usb )

julienka85
16. jan 2014

@1lulu1 ahoj.. mne v 12 tyzdni robili z krvi vysetrenia ohladom vaznych chorôb ako AIDS, Hepatitida... a mnoho mnoho inych o ktrych som ani nepocula.. a v 16 mi brali krv na normalne vysetrenie.... dostatok vsetkeho co tam ma byt... aby mimcu nic nechybalo.rychly ultrazvuk mi moj lekar roby zakazdym, nepyta si ani peniaze.... ma ho tam, tak sa chce uistit ci je vsetko ok. ale poistovne preplacaju ultrazvuk len niekolko X za cele tehotenstvo a lekar nieje povinny ho robyť ak si zan mamicka nezaplati... je to na lekarovi. v 20 tyzdni uz mi krv vraj brat nebudu... ale zato budem mat vraj DLHHHHHYYYY ultrazvuk... ze bude vsetko poriadne pozerat. robil mi aj 3D v 12 tyzdni... ale len lebo som chcela fotku pod stromcek... stalo to 2 E. vela stastia a zdravicka

1lulu1
autor
17. jan 2014

I
@julienka85 no ako vidím tak u každého lekára to funguje inak ...včera som bola na tom 3D a strávila som tam asi hodinu ale ten zážitok stal zato babo si premeral poprezeral zasmiali sme sa a zobrali mi aj krv vraj aby mohli vylúčiť vrodené vady a choroby celé má to stalo 40e

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre