3D sono

nikola599
20. okt 2014

Ahoj baby som druhy krat tehotna a som v 17 tyzdni a rozmyslam ze pojdem buduci mesiac na 3D sono len by ma zaujimalo ake su vase skusenosti stym a kedy sa oplati tam ist aby bolo babo pekne vidiet . Este by ma zaujimalo ci ste vycitili pohlavie babetka ci ste maly taky pocit ze to bude dievca alebo chlapec ja som pri prvom tusilaa mala pocit ze je to dievca a bolo teraz mam pocit ze to bude chlapec ale na kontrolu idem 4.11tak som nedockava co to bude 🙂

lucy125
20. okt 2014

Ahoj,ja som bola na 3 D sono medzi 21-22tt a krásne bolo všetko vidiet,paradne dvd s hudbou podla vlastneho vyberu mame aj krasne foto.Ja som žiadneho tušaka nemala ale v 16tt mi moja gynekologička na obyčajnom sone na 100% potvrdila že to bude chlapec a tak aj bolo,na 3D to tiež potvrdili. 😉

alcinkap
20. okt 2014

Ahojky,

no môj lekár má aj 3D a robí mi ho pri každej poradni 🙂 aj mám fotečku vždy - prvú mi dal v dvanástom týždni 🙂 Tam sa ešte dal prček celý a myslím, že tuším ešte v tom 16-tom týždní sa dal celý na foetčku. Teraz už mám fotečky len tváričky 🙂 Ja neplatím nič, teda len 3 eurá za vytlačenie fotky.
No myslela som, že to bude dievča ale nakoniec je to chlapček 🙂 Ale dosť ľudí mi hovorilo, že chlapček. Nechutí mi vôbec sladké (niežeby mi predtým nejako extra chutilo) a to že je také "chlapčenské" 🙂 ale tak vyšlo im to 🙂

nikola599
autor
20. okt 2014

@alcinkap moj gynekolog si pyta 66 euro za sono a 6,50 za fotku tak buducu poradnu si idem vypytat fotku s 3D sona a dozviem sa konecne pohlavie ale drobec ma kope uz 15 tyzdna tak je nejake hyperaktivne , mam dcerku 5 mesacnu a je to iny zivel . No niekedy vedia odhadnut pohlavie ludia heh 🙂

nikola599
autor
20. okt 2014

@lucy125 to nejako skoro a mne este nevedel povedat pohlavie ze az buducu poradnu tak som zvedava ,

lucy125
20. okt 2014

@nikola599 no vidiš a mne hned povedala,na obyčajnom sone že 100% chlapec a na 3d o 3t to len potvrdili a naozaj mam chlapca 😀 😀

nikola599
autor
20. okt 2014

@lucy125 to mas super aj ja by som chcela , 🙂 nebavi ma cakanie take dlhe

alcinkap
21. okt 2014

@nikola599
toľko platíš???? no ja neplatím za 3D nič, len za fotku 3,- Eur 🙂 No si zarobí lekár to fakt :(((

nikola599
autor
21. okt 2014

no tolko si pyta drahe je to niekedy uvazujem ci sa mi to vobec oplati ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre