3D Bánovce nad Bebravou - MUDr. Baško

sasa123
2. júl 2013

Ahojte, chystám sa objednat na 3D sono a rozmýšlam nad MUDr. Baškom z Bánoviec. Máte niekto skúsenosti? A kolko robí fotiek, či robí aj DVD a koľko stojí?
Pri 1. tehotenstve som bola v Hlohovci, bola som spokojná, ak môže niekto porovnať týchto dvoch doktorov, sú na rovnakej urovni? Ďakujem za odpovede.

misa286
17. júl 2013

Ahoj,ja sa tam tiez chystam,pocula som,ze ako doktor je velmi dobry.tak ja idem urcite k nemu,mam to majblizsie

macusik007
17. júl 2013

...je to moj gynekolog a je uzasny 🙂 ja som bola u neho na 3D, resp. 4D a robi DVD a vytlaci aj foto, ale samotne foto nerobia, resp. robia to tak, ze si zaplatis viac ako stoji foto, lebo musia babo hladat a natacat a potom z toho vytlacia snimku, keby to bolo tak, ze ti hned babo zapozuje, da sa to, ale takto to nefunguje a nevedia potom maminy objednavat na termin, ja mam DVD a z toho sme si vytlacili toooooolko foto, aj ked len jednu nasu, lebo druha sa schovavala za prvu 🙂

cica28
14. apr 2014

ahojte,je tu toho malo ale skusim,chcem sa opitat na 3D v Banovciach,kde to je,kolko to stoji a ak ste niektora boli aj v Hlohovci aj v Banovciach,ktory je lepsi.mam to blissie do Banoviec ale prvy krat som bola v Hlohovci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre