2 žĺtkové vaky?

sabi410
2. júl 2018

Ahojte, dnes som bola na prvom vysetreni kde mi pani doktorka potvrdila tehotenstvo 6+3 . Stalo sa vam ze ste mali 2 zltkove vaky ale bolo to len jedno dietatko?? Vraj tam este nieco vidi ale nevie presne ci su to zltkove vaky, miom alebo druhe dietatko...

emiliar
2. júl 2018

@sabi410 ja som to tak mala pri prvom ze dvohicky no na dalsom ultrazvuku uz bolo iba jedno. No bol dost velky a vela plodovej vody som mala. Ze priprava pre dve. Držím palce 😁mozu to byt dvojicky.

pralinka99
3. júl 2018

@sabi410 ja som tam mala len jedno takže pokiaľ sa ukazujú dve je šanca ze budu dvojičky ale nemusí to tak zákonite byť niekedy sa jedno napríklad dobre neuchyti

susinka2901
3. júl 2018

@sabi410 ahoj a zatiaľ bolo vidno,len vaky? Lebo ja som bola tiez včera na sono som 6TT+2 a mam tiež 2 vaky vedľa seba,ale zatiaľ,len vaky bez plodu. Doktor povedal,že sú to dvojky,ale že môže sa stať,že jedno sa nevyvinie.

janynyna
3. júl 2018

@sabi410 ja som mala presne to iste. A na druhom sone ukazalo uz len jedno babatko. Ale doktor mi hned do predu povedal ze hovorit o dvojickach je dost skoro.

gertrudka222
3. júl 2018

Asi si budeš musieť ešte počať. Ťažko nad tým polemizovať, keˇže ani doktorka nevie, čo videla :/

adulienka11
3. júl 2018

Mne tiez povedala ze bude mat dvojicky a nakoniec tam bolo jedno vacsie ☺

sabi410
autor
3. júl 2018

Samozrejme pockam ved to uz jr asi jedno lrn ma zaujimalo ci mala niektora podobny pripad

vivinka025
3. júl 2018

@sabi410 žltkový vak sa nedá zmýliť s myómom, ani naopak.

sabi410
autor
3. júl 2018

Neviem ja sa nerozumem do toho

jeemima
13. júl 2018

ja som tak mala , dva vaky v jednom uz bolo vidno cosi ( 6tt) v druhom nic a potom o 4 tyzdne uz boli dvaja ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre