Prenájom - Nové Zámky

16. nov 2021

Dobrý deň prosím vás kto vie poskytnúť mladej rodinke nájom bez depozitu v Nových Zámkoch sme manželia s dvomi deťmi jedno ma sedem druhé osem sme slušná rodinka prosím píšte len slušne komentáre ďakujem.

ivkazba
16. nov 2021

Prečo by sme mali písať neslušné komentáre? Komentár, že ja osobne by som rodine s 2 deťmi prenajala byt jedine tak s 2 mesačným depozitom nie je predsa nič neslušné. To je normálny fakt, ako aj to, že prenájom s 2 deťmi a bez depozitu je takmer scifi. V každom prípade, doplň aspoň údaje, aký veľký byt a za akú sumu hľadáte. Nech ti niekto neponúka niečo za 800 eur ak váš rozpočet je napríklad iba 400.

autor
16. nov 2021

@ivkazba ups máš pravdu na tie paretre som nemyslela. Tak hľadáme nejaký 2 izbový byt nie veľmi drahý samozrejme ak by niekto vedel pomôcť v tomto tak by som poskytla aj kontakt na mňa aj osobne by sme sa mohli stretnúť alebo poprípade cez mesenger aby aspoň dotyčný videl o koho sa jedná

nikusiak9
18. nov 2021

uz len ked niekto pise anonymne zle posobi a k prenajmu je isyo jedno ci ste blond ci tmavovlasa a nepotrebuje dotycneho vidiet skor

katkaseiner
3. dec 2021

Poviem ti že byť bez depozitu zrejme nenájdeš. Každý by rád 2mesacny depozit, ale to je sci-fi, tak ako aj bez depozitu. To že si ťa niekto pozrie neznamená že zistí že si ok alebo onicom, či budeš platiť alebo nie. Síce tiež budeme mať voľný byť, človek žiaľ radšej uprednostní bez detí, prípadne s jedným - hlavne keď tie 2izbaky sú také malé

tintinka009
19. dec 2021

@katkaseiner ahoj a kde bude váš byt voľný? Tiež v Nz? Ci niekde inde? Dakujem za info 🙂

katkaseiner
19. dec 2021

@tintinka009 áno v NZ, na Jazdeckej