Platená učiteľka pre prváka - Nové Zámky

endy227
5. nov 2022

Dobry den prosim Vas poradte mi nejaku platenu ucitelku v okoli novych zamkov. Potrebujem pre mojho syna je prvák a vôbec ma nerespektuje s hocikym inym sa uci ale somnou nechce. Robi sa ze to nevie , opravim ho nahneva sa a sedime nad pisankou hodiny uz neviem co s nim mam robit dakujem

larazivago
5. nov 2022

@endy227 ten problém platená učiteľka nevyrieši..

endy227
autor
5. nov 2022

@larazivago ale áno. Lebo on sa učí s hocikým len somnou nie.

zuzanockamt
5. nov 2022

@endy227 Predovšetkým prehodnoť výchovu, lebo toto ti nevyrieši učiteľka. Dieťa asi nemá voči tebe rešpekt, nemáte pravidlá, vládne benevolencia, robí si, čo chce.

oblecenie99
5. nov 2022

@endy227 Ja si to viem predstaviť, neviem prečo, ale niečo podobné mala moja mama so mnou. Mohla sa aj na kocky pokrájať, s ňou som sa odmietala učiť. Nechcela som ani s babkou. tak ma dali do družiny, bola som tam do pol piatej. A tam sme sa učili. Neviem, aké sú u vás možnosti, a ako fungujú družiny v súčasnosti, my sa tam museli učiť, vychovávateľka nás vyskúšala a skontrolovala domácu úlohu, ktorú sme tiež museli napísať tam, a až potom sme sa išli hrať. Nie som z vášho okolia, tak poradiť neviem, ale ja si myslím, že ten "domáci učiteľ" nie je zlý nápad.

larazivago
5. nov 2022

@endy227 ale to len odsuniete problém ďalej. Nechce sa učiť s vami, čo ďalej nebude chcieť robiť s vami? Tak to bolo myslené. Podľa mňa nájdete spôsob, ako na to aj sama. Držím palce.

as2803
7. jan 2023

@endy227 dobrý deň, našli ste ucitelku?

endy227
autor
7. jan 2023

@as2803 zatial nie

as2803
21. jan 2023

@endy227 som z nz, ak by ste mali zaujem....