Obvodný lekár v Nových Zámkoch

moje912
28. feb 2022

Dobrý deň
Chcem sa spýtať vedeli by ste mi odporučiť dobrého obvodného lekára pre dospelých? Takého čo má aj reálne vyšetrí a nie že spoza stola mi určí diagnózu. Ďakujem

miss_foxy
3. mar 2022

@moje912 tiež hľadám, tak sa pripnem 📌

veronika6102018d
4. mar 2022

@moje912 ahoj ja chodím k Dr. Czernyavskej na bitunkovej ulici.maju aj spolu s Dr. Milevom 2 ordinácie akoby máš 2 lekárov. Ale som spokojná s nimi vyšetrí pekne sa pýta, tak akoby mal lekár aj vyšetriť. Pred tým som chodila na železničnú stanicu k Dr. Arpášovi ale hrôza. Nikdy som nevidela tak arogantného lekára, ani nevyšetrí len sedí za stolom a krúti očami že čo otravuješ.tak som odišla.

moje912
autor
4. mar 2022

@veronika6102018d ahoj ďakujem no Milev raz zastupoval moju doktorku. Stála som u sestričky on sa na mňa z ordinácie cez otvorené dvere pozrel opýtal sa čo mi je vypísal lieky a bolo vybavené ani v jeho ordinácii som nebola a to ešte ani korona nebola . Takže jeho určite nie aj Makay či ako sa volá že vraj je taký.

veronika6102018d
4. mar 2022

@moje912 aha tak to je smola.každý má teda inú skúsenosť. Zatiaľ som teda nemala s nimi takýto problém ale teda ktovie 🙂

lenjaona
15. sep 2022

@moje912 Mudr Czernyavszka je skvela doktorka ľudská a sestrička od nej je anjel doslova

moje912
autor
15. sep 2022

@lenjaona ďakujem ona je namiesto Mileva?

lenjaona
15. sep 2022

@moje912 Milev skončil úplne už sa nevráti
Ona prebrala ambulaciu aj pacientov, je úplne nová
Akurát by bolo dobre keby ste nejakú známu mali u nej lebo sa pýta či niekto z rodiny chodí k nej, mne tam našťastie chodí brat a sestrička ma poznala