Neurológia Šurany

8. aug 2023

Ahojte. Poprosím tip na neurológa/čku v Šuranoch, keďže ich tam je viac. Mám problém so zaseknutym nervom a bolesti vystrelujúce až do ruky a obvodná ma poslala tam.
Ďakujem

onedaynick
8. aug 2023

no najskor musis mat stastie sa vobec niekomu dovolat.. ja som sla osobne.

pufinkaaa
17. aug 2023

Bola u Viszlayovej v Šuranoch, čakala som asi 3 mesiace na termin s bolesťami a konečne ked sa človek dočká terminu tak taky hnusny pristup a v podstate odpal mi dala ze uz k nej ani nepojdem...

autor
17. aug 2023

@pufinkaaa už mám termín a tuším prave u tejto 😞 tiež bolesti a čakám na 28.september... nepotešili ste ma...
Že mám ísť hore ako je ísť, ani nie do neurologickej ambulancie. Že chodí len vo štvrtky ..je to iná? 🤦

iveta7677
17. aug 2023

Mali ste ist do Nitry, tam by vas zobrali na pockanie. Ináč už aj ja som bola u Dr
Vislayovej.

nivea123
18. aug 2023

Tiež veľmi neodporúčam, ja som mala denné bolesti hlavy pol roka. Objednávala som sa v januari, termín som dostala na koniec marca. Bohužiaľ 2020 😏 Prišla som tam, doktorka od dverí či odpadávam, či zvraciam. Povedala som jej, že nie. Poslala ma preč, že je covid a mám prísť keď sa príznaky zhoršia alebo keď sa zlepší situácia ohľadom covidu🥺🙈 ja odporúčam MUDr. Jakubovicha v NZ. Hneď v ten deň ako ma pani Dr v Šuranoch poslala preč, mi on dal termín o týždeň.

autor
19. aug 2023

@nivea123
@iveta7677
Ďakujem, hneď v pondelok si to obvolam a skúsim niekam inam 🙃

iveta7677
19. aug 2023

V Nitre p. Dr. KVASNOVSKA je na Klokocine, treba rano pred siestou ist pre casenku. V ten den vas zoberie.

pufinkaaa
12. sep 2023

Ano Viszlayova je hore