MUDr. Stanislav Kršák - otorinolaryngológia Nové Zámky

lenjaona
14. okt 2022

Dobrý deň, náhodou niekto skusenosti s panom doktorom? Ordinuje v medicentre

yasmeena
14. okt 2022

niekolkokrat som bola u neho,dokonca aj so synom,ked bol maly....2 krat mi prepichoval nosne dutiny...prijemny doktor,profesionalny...

lenjaona
autor
14. okt 2022

@yasmeena ďakujem pekne, lebo na nete bolo vela negatívnych recenzii na neho a práve k nemu ma Milev poslal

yasmeena
14. okt 2022

@lenjaona pozri..napr, ja mam s milevom len zle skusenosti...🙂 takze krsak si sice drzi odstup,co moze niekomu vadit...ale ked urobi poriadne to co ma,tak to je dolezite...

lenjaona
autor
14. okt 2022

@yasmeena ja chodím k Czernyavszkej, len ona bola dnes na kongrese a zastupoval on
Pozrel hrdlo povedal ze vybrat mandle lebo su cele zahnisane a nedal mi nic na to, ze mam ist ku krsakovi a on mi na to nieco da
Lenze krsak robil do 12 takze ma uz nezobrali, zajtra smer pohotovosť kedze Milev kaslal na to mi niečo dať
Inak slušný lekár, otec k nemu chodil roky sice stale žiadal všimne ale nebol zly

yasmeena
14. okt 2022

prosim? bez liekov? nechce sa mi verit,ze nemohol hned nieco predpisat....vybratie mandli je predsa len zasadny zakrok...ja ked som videla,ze je milev na pohotovosti,tak som sa radsej otocila spat 🙂 ...

lenjaona
autor
14. okt 2022

@yasmeena povedal ze krsak mi nieco da, on mi nedal nič
A žiaľ doma nemám nič na hnisavu anginu a stupa pomaly teplota, žiaľ kvôli jeho ignoracii musim ist zajtra na pohotovosť

sabca_m3
15. okt 2022

@lenjaona bola som uneho viackrát, vela krat nieje dvakrát príjemný ale ako lepsieho odbornika ORL je zamna belicova

jaga18
15. okt 2022

U Krsaka som bola raz a stačilo. Malý, vtedy 8 mesačný mával často zápal uška, keď bol prelieceny, dal nám obvodny lístok na orl, nech ho pozrie, či je všetko v poriadku. Naša dr Belicova mala dovolenku, tak sme šli Krsakovi. S 8 mesačným sme čakali takmer 3 hodiny, potom mi vynadal, že čo tam robím so zdravým deckom, máme dôjsť, keď bude chorý. Vyšetrili ho, povedal, že mu nič nie he a pochybuje, že má za sebou 3 zápaly za posledny mesiac a pol, iba ja som tak blbá, že nerozoznam ušný maz od hnisu. To bolo v piatok, v sobotu ráno malý rev, ucho hnisavé, na pohotovosti neverili, že deň pred tým sme boli na orl a všetko bolo v poriadku.

lenjaona
autor
15. okt 2022

@jaga18 fuha tak možno preto ma Milev posiela k nemu s uplne zahnisanymi mandľami aby to hneď videl