MUDr. Juhasz Peter - gynekológ

22. apr 2022

Ahojte.. prosim, aky mate skusenosti s tymto gynekologom? ma dobre vybavenie? kvalitny ultrazvukovy pristroj, pristup,ochotu atd.? budem vdacna za odpovede 🙂

gulocka98
22. apr 2022

Nie neodporucam, mam velmi zlu skusenost. Zanedbana starostlivost…

travelllerka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaga18
23. apr 2022

To je ten v starbeku? Až áno, suseda k nemu chodí a hovorila, že sa chystá do dôchodku.

autor
23. apr 2022

pytam aa preto, lebo k nemu chodim, doteraz len preventivky ale teraz som otehotnela a citim absolutny nezaujem. Mam okolo toho problemy kedze plod sa este neda vidiet a uz by sa mal a nedostavam vobec ziadne odpovede normalne od neho iba nejednoznacne bachorky a vysvetlenia tipu vcielky a kvetinky a kvety ceresne nie vzdy skoncia ako ceresne a podobne veci. mam svoj vek a teraz uz aj obrovsky strach a neistotu.

gulocka98
23. apr 2022

Urcite by som menila lekara. Prisla som o babatko v 8 mesiaci a na poradni nikto nezistil ze srdiecko nebije… mala som pridruzene ine priznaky problemov ktore to zapricinili a neriesilo sa to… nerada sa k tomu vraciam a nechcem o tom verejne pisat ale ked pises ze si tehotna tak by som menila urcite…

autor
23. apr 2022

@gulocka98 je mi to velmi luto a dakujem Ti, ze si mi napisala tvoju skusenosť. Urcite budem meniť.

veronika6102018d
28. apr 2022

Ahoj ja k nemu chodím a veru čo sa týka preventívnych prehliadok dá sa. Ale čo sa týka tehotenstva určite by som menila lekára. Donedávna som bola tehotná, našťastie sa malý narodil v poriadku ale v nemocnici sa ma pýtali prečo mi pán doktor nepovedal že som mala toxoplazmozu že predsa má mal preliečiť. A ja som o tom vôbec nevedela. Celkovo tie jeho vyšetrenia v tehotenstve sa mi nepáčili ale keďže to je moje prvé bábo myslela som si že to tak má byť. A vtedy keď ťa má pozerať najviac v 9.mesiaci ťa ani nevidí, len ti zmerajú tlak to je všetko. Takže tiež si idem hľadať nového gynekológa. Aj v nemocnici mi povedali aby som od neho prešla k inému lekárovi radšej. Že to nie je dobrý prístup od neho ako lekára. A presne ako píšeš včielky a kvetinky boli aj u mňa, čistá katastrofa.