Gastroenterológ v Nových Zámkoch alebo Šuranoch

miriammh
19. máj 2023

Dobry den, prosim vas viete odporucit gastroenterologa s naozaj dobrym pristupom?
Iba v NZ, pripadne Surany.
Dakujem pekne.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriammh
autor
19. máj 2023

@stvura Vazne? a ako dlho sa asi caka? ...kde sa nachadza ona prosim vas?

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirage
19. máj 2023

@stvura ja sa k nej neviem uz 2 tyzdne dovolat..

moje912
19. máj 2023

@mirage treba volať poobede. Ak potrebujete recept treba poslať sms

miriammh
autor
20. máj 2023

@stvura Aha, to neviem kde je ale skusim vypatrat 🙂 dakujem pekne.

maja22
22. máj 2023

Prosím vás, ktorý gastroenterológ je dobrý a dá sa tam aj dovolať? Ja chodím do Šurian k Riedlovej, ako odborníčka je dobrá, ale už druhý mesiac sa neviem dovolať, potrebujem predpísať potraviny na recept, v apríli mi to prepadlo a teraz je polovica mája a zvoním a zvoním a niiiiiiič, nedvihnú... Môže sa volať len v pondelky a štvrtky, som doslova nalepená na telefóne, ale je to bez šance...

mirage
23. máj 2023

@maja22 sla by som osobne

eli2806
23. máj 2023

@miriammh určite nie Polomova 👎👎👎

simik19
23. máj 2023

@miriammh ja odporucam pana doktora Klucha, pri zaplateni terminu beru ihned 🙂

mirage
24. máj 2023

@simik19 neberu, mava sklz aj hodinu, a aj tak si vypyta 10 eur.

maja22
24. máj 2023

Riedlova v Suranoch berie presne v dohodnuty cas, ani sa nic za to neplati. Asi preto neberu telefon, ze idu podla harmonogramu pacientov v cakarni, tam ozaj clovek cakat nemusi. Ale ked sa chce dovolat, sance su mizive.

mima1608
24. máj 2023

@maja22 skús zavolať na recepciu polikliniky a spýtaj sa či pani doktorka ordinuje, keď ti ona nedvíha

miriammh
autor
25. máj 2023

@simik19 a kde sa presne nachadza?

simik19
25. máj 2023

@miriammh na ulici Janka Krala 3, medicentrum . Starbec lekaren (ci nejak tak sa vola) 🙂 je to fakt velky odbornik

simik19
25. máj 2023

@mirage aha neviem, ja som si doteraz vzdy zaplatila na rano na 8mu a pokazde ma zobrali, dokonca dali termin do 2 dni od telefonatu.

peterk01
18. júl 2023

@miriammh Ja chodim uz roky k dr.Kalisovej a zamna je suuperska aj po odbornej stranke a aj tej ludskej a sestricky su tiez fajn.ordinuje v Starbeku