Detský lekár - pre bydlisko Kočovce

stanusenka
24. okt 2023

Ahojte, poraďte prosím dobrého detského lekára, ideme sa sťahovať do Kočoviec 🙂 Tak niečo tam v okolí...
Veľká vďaka.

janulienka78
25. okt 2023

@stanusenka som z Kočoviec, ale detskú lekárku máme v Novom Meste nad Váhom MUDr. Munkovú. Viem, že spádovo Kočovce patrili k lekárke do Hôrky nad Váhom, niektorí chodili aj do Beckova.

stanusenka
autor
25. okt 2023

@janulienka78 ďakujem za odpoveď, a pani doktorka je dobrá? Dobrý prístup k deťom? Vy ste spokojní? Tiež som tak rozmýšľala, chodiť do Nového Mesta. Teraz máme super doktorku, aj mi je ľúto od nej odchádzať ale 30 minút autom k detskej chodiť nebudem z nového bývania...🙂

janulienka78
26. okt 2023

@stanusenka my sme spokojní

lenkaaa25
2. nov 2023

@stanusenka My sme tiež z Kočoviec a chodíme k dr. Ulahelovi a sme nadmieru spokojní 👍👌 Určite by som nešla do Hôrky a ani do Beckova 😟

stanusenka
autor
2. nov 2023

@lenkaaa25 ďakujem za tip, budem si to musieť obvolať / obehať, kto vezme naše 4 deti 🤭😀 ten MUDr Ulahel je v Novom Meste áno? 🙂

lenkaaa25
2. nov 2023

@stanusenka áno, v meste. Mňa kedysi dostal z riadnej "kaše" a tak som tam dala aj naše deti. Chodíme k nemu skoro 6rokov a nemôžem povedať jedno krivé slovo...

stanusenka
autor
2. nov 2023

@lenkaaa25 tak to je super, tiež som v minulosti prešla takou "kašou" tak sa o deti bojím o to viac, určite vyskúšam, ďakujeme za tip 🙂

coopis
4. nov 2023

@stanusenka my z Rakolub tiež mame MUDr.Munkovu,ale mali sme ju ešte keď sme byvali v Meste. Ostali sme u nej.len neviem ci berie novych🤷‍♀️

stanusenka
autor
5. nov 2023

@coopis vyskúšam zavolať aj pani doktorku Munkovu aj doktora Ulahela a uvidíme ako sú na tom s novými pacientmi, ďakujem ☺️
Žienky a čo základná škola v Kočovciach? Spokojnosť? 🙂

@lenkaaa25

@janulienka78

lenkaaa25
5. nov 2023

@stanusenka k Munkovej choďte radšej osobne, lebo to sa skôr prezidentke dovoláte ako k nej. A bohužiaľ aj keď je nejaký problém 😥
A čo sa týka ZŠ... Chodila som tam 9rokov, naše deti sú zatiaľ v škôlke. Nepočula som nejaké zle recenzie, asi ako každá ZŠ. Vyskúšajte, ak bude problém - preložíte do mesta 😉

janulienka78
5. nov 2023

@stanusenka za mňa spokojnosť.... staršia dcéra je už na výške, mladšia tento rok končí základnú...

stanusenka
autor
6. nov 2023

@lenkaaa25
@janulienka78
ďakujem za tipy 🙂

coopis
6. nov 2023

@stanusenka to neviem povedať 🤔 naše deti sme nechali v škole v Meste.

stanusenka
autor
6. nov 2023

@coopis a tam v ktorej škole? Spokojnosť s ňou? Manžel má prácu v Bohuslaviciach čiže by nebol problém ani do nového Mesta ich voziť 🙂

amalka35
15. nov 2023

Ahoj, ja len, ze ak si s terajsim pediatrom spokojna, nemenila by som (pokial tam nechodievate kazde 2tyzdne) Co viem, tak celkovo je s pediatrami v okoli Nm problem, mnohi uz nechcu brat, ked prestupujes a nespadas do ich obvodu. My sme skoncili u tretej pediatricky a tiez k nej dochadzame cca 25-30min ale ja viem, po nasich skusenostiach, ze mi to za to stoji.

coopis
15. nov 2023

@stanusenka naši chodia na Tematínsku a spokojní

stanusenka
autor
15. nov 2023

@amalka35 no máme 4 deti, čiže u lekárky sme často 😬 v podstate stačí, že jeden ochorie a už sa to vezie... Neviem či by sa mi chcelo takto za ňou dochádzať 😐

@coopis pozriem sa na to ďakujem 🙂

monika_nm
2. dec 2023

@stanusenka my mame tiež MUDr.Munkovu,som veľmi spokojna,k Ulahelovi sne chodili ked našu zastupoval a absolútne som nebola spokojná.Nechcel mi tam chodiť malý.