Darovanie detských vecí - Čachtice a okolie

etelkatelka
19. jún 2021

Chcela by som darovať detské veci do veľkosti 74
Len neviem komu, nepoznáte dajakú maminku ktorej by sa to zišlo, čo čaká bábätko a dievčatko?
Ďakujem za odpoveď.

oli18
19. jún 2021

Oblecenia je tolko, ze uz nik nechce. Ani zadarmo. Takze menej kupovat a nevytvarat odpad. Textil je po plastoch na druhom mieste.

etelkatelka
autor
19. jún 2021

@oli18 ako ja som to nekupila, mne to doniesol jeden otecko, či by som to nevedela niekomu darovať, či nemám niekoho kto by to potreboval. Nechápem tvojej odpovedi, ja sa nepýtam koľko kupovať, ja sa pýtam, či niekoho nepoznáte kto by to potreboval aby sa to využilo a možno sú také maminky ktorým by sa to zišlo a potešili by sa.
Ak nie dám to do Čachtic na tú charitu.
Pekný deň prajem.

lucka_ke
19. jún 2021

@etelkatelka na FB je skupina Darujem škole, nemocnici takéto malé veci by určite vedeli použiť na detských oddeleniach, tiež som tam dávala veci po synovi

mufka1
19. jún 2021

Jednu vec nechápem, načo niekto komentuje keď to nieje k veci 🙄 Každého vec koľko kúpiť veci 🤔

Autorka :ja som darovala do kojeneckého ústavu ak mate blízko alebo nemocnica tam sú tiež potrebne .Verím ,ze sa dostanú tam kde to treba .🙂

etelkatelka
autor
19. jún 2021

@mufka1 ďakujem. Skúsim aj ja nemocnicu.
Ľúto mi je to vyhodiť.
A niekto to ozaj potrebuje ❤️

lucka_ke
19. jún 2021

oni to tam stále perú, čiže rýchlo zničia a stále potrebujú, hlavne tie malé veci

malapepka
20. jún 2021

V Piestanoch je azylovy dom, kde su matky s detmi. Nieco sa mi mari, ze aj v Luke. Teraz v Cachticiach prebieha zbierka na charitu Broumov, zbieraju to v obecnom urade - iba do konca jula.

sendy2121
1. júl 2021

@etelkatelka mne by sa zišli za odpoveď ďakujem