Cesta z vlakovej stanice v Nového Mesta nad Váhom na Zelenú vodu

jani321
31. júl 2024

Ahojte. Minule ste mi výborne poradili, tak skúšam znovu 😉. Prosím Vás, poraďte mi, ako sa dostanem z vlakovej stanice v Novom meste nad Váhom na zelenú vodu. Aký spoj mi ide? Ďakujem.

janai1
31. júl 2024

@jani321 otvor Google mapy a naťukaj si tam trasu. Mala by si to rýchlejšie ...ale samozrejme s vlastným pričinením 🙄

maranco
31. júl 2024
jani321
autor
31. júl 2024

Ďakujem

jani321
autor
31. júl 2024

@janai1 ďakujem, vyskúšam. To som nevedela, že aj takto sa dá zistiť.

hankab
31. júl 2024

@jani321 z mesta, myslim ze z namestia chodi pocas leta taky vlacik, co tam zvaza ludi, skus pogooglit. Alebo ked ti nevadi chodit peso, tak zas taka hrozna dialka to nie, da sa to v pohode prejst.

hankab
31. júl 2024

@jani321 oprava: pozeram google mapy a je to takmer hodinu peso (5km). Pripadne este taxi.

lubmar
31. júl 2024

Ahoj,neviem v aký deň potrebuješ prepravu,ale počas celého leta chodí špeciálny autobus počas víkendov a sviatkov v pravidelných intervaloch z mesta na ZV,stoji 10 centov,majú oznam na FB stránke mesta.V pracovny deň si pozeraj spoje z NM smer Beckov,Kálnica,každý tam stojí.Ten vláčik čo chodí z námestia tým nechoď,stoji 6 eur a ide tam krokom asi hodinu,podľa hustoty premávky🥴

luczach
31. júl 2024

Na Zelenu vodu ide priamy spoj z TN autobusovej stanice. Chodi autobus soboty a nedele. Vygoogli si to.

jani321
autor
1. aug 2024

@lubmar chceli sme ísť v pracovný deň. Pozerala som autobusové spoje, ale časovo mi nesedia s príchodom vlaku. Asi vyskúšam taxík. Ďakujem.