Základná škola Janíkovce

20. apr 2022

Ahojte. Prosim Vas, komu chodi dieta na zs Janikovce? Prvacikov bude mat p.uc.Buranska, komu ucila dieta? Aka je?❤Maju v areali skoly nejake ihrisko kde chodi druzina? Dakujem

leontinka27
22. apr 2022

Dobrý deň mne tam síce dieťa ešte nechodí ale tiež zvažujem. Majú školský dvor dolu pod briezkom plochu na hranie. Cvičia v triedach keď je zima. Učiteľka je fajn ale sto ľudí sto chuti... A detičiek bude cca 13. Niekto si chváli niekto nadáva tak ako všade.

autor
22. apr 2022

Dakujem pekne za odpoved.

leontinka27
22. apr 2022

Skôr maminky co majú skúsenosti by pomohlo...

autor
22. apr 2022

@leontinka27 ano viem..na zapise boli dve p.uvitelky z janikoviec len tie nebudu mat prvacikov tak som veelmi zvedava jaka bude p.ucitelka ...

leontinka27
22. apr 2022

Ja keď som bola práveže tam bola ta co ich bude mať a je veľmi milá a dobrá

eevviittaa
22. apr 2022

Chodí mi tam syn škôl je super taká rodinná . Pani učiteľka Buranska je úplne v poriadku na prvákov sa teší . Mne veľmi vyhovuje malí počet detí v triede vedia sa im viac venovať a všetky deti zo školy sa poznajú

autor
23. apr 2022

Dakujem vam velmi krasne;) ja vsetko velmi prezivam ;))) uz sa tesime sa na septrmber;)

loliki
23. apr 2022

Učiteľky budú mať z teba radosť. 😅 Vieš koľko je prvákov na Slovensku a na celom svete? Pánečku. Poďme hľadať najlepšiu školu a učiteľku pre nich. Nauč dieťa poslúchať, slušne sa správať, byť sebestačný na WC, správne držať ceruzku a pero a zhlboka dýchaj. 🙂