Svadba v okolí Nitry

denisa0504
1. mar 2023

Ahojte. Viete o nejakom peknom mieste vhodnom na obrad a potom hostinu v okolí Nitry? Chceli sme to mať v kaštieli v Beladiciach, ale predávajú ho 😔 . Najlepšie by bolo keby to je niečo ako kaštieľ, alebo reštaurácia so záhradou... Niekde som čítala, že odporúčajú mlyn u Anastázie, no šla som okolo a bola som zhrozená aké je to škaredé 😆 asi chcem veľa, ak chcem miesto ktoré dobre vyzerá a aby sa tam dala spraviť dobrá hostina...

katkaseiner
1. mar 2023

@denisa0504 ten Mlyn u Anastazie napadol aj mna... raz sme tam boli na Valentinsky vecer... menu bolo fantasticke netradicne.
Zvonka ma to tiez neohurilo ale vnutri to vedia pekne spravit a jedlo bolo vtedy skvele... odvtedy som tam popravde nebola, mam to od ruky.

iv007
1. mar 2023

Palenica Jelsovce, Red oak golf club Luzianky, Artin a Zlaty klucik na Zobori..zalezi od rozpoctu..

nadaphotography
1. mar 2023

Vinoma Velky Cetin, my sme mali svadbu tam, je to vo viniciach...za mna uplne super.
Len je to priestor na mensiu svadbu ..okolo 40 ludi

striga8658
1. mar 2023

@denisa0504 reštaurácia Dolina v Horných Lefantovciach

anavixy
1. mar 2023

Palenica Jelsovce je fajn, kamaratka tam mala svadbu v lete a bolo to velmi prijemne prostredie 🙂

petamich
1. mar 2023

ja by som tiez povedala Palenica Jelsovce, Dolina v Lefantovciach, Kolibu na Agrokomplexe tiez vedia pekne vyzdobit

kollarovci
1. mar 2023

@denisa0504 Hotel Wiliam Frano Dolne Krskany👍

denisa0504
autor
1. mar 2023

Ďakujem. Tak zo spomínaných ma asi najviac oslovila pálenica Jelšovce, Hotel Wiliam Frano a možno aj Vinoma Veľký Cetín. Budem tam postupne písať a neskôr to tam pôjdeme aj osobne pozrieť. Ak by vám napadlo niečo ďaľšie, budem rada. Nech máme viacero možností... Čo sa týka ešte svadby, tak to chceme do 50 ľudí a rozpočet zatiaľ nehrá rolu (asi nenájdeme čo hľadáme za lacní peniaz, takže sme s tým zmierený)

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
krevet86
1. mar 2023

Kaštieľ Mojmírovce

bucko555
1. mar 2023

Kaštieľ Mojmírovce ste nerozmýšľali ....neviem teda či robia aj svadby ale keď sme tam chodili na školenia mali to tam pekne a dá sa tam aj ubytovať ak by bol niekto cezpolny

domiklik
2. mar 2023

@denisa0504 mlyn u Anastázie... Chod sa tam najesť, urob si dojem potom... Co sa týka svadby, urobia aj nemozne, cena podľa mňa úplne ôk... Pálenica jelsovce, krásne prostredie, ale len na letnú svadbu, taktiež výborne jedlo, servis, boli sme v lete v čase pálenia a poviem ti občas to zasmrdelo ako v pálenica, ale už trošku iná cenová kategória...

puertorico
2. mar 2023

Kaštieľ Palárikovo ?

sashiik
5. mar 2023

@denisa0504 my sme zazili super svadbu v kastieli Oponice a zamok v Topolciankach

denisa0504
autor
6. mar 2023

Ďakujem vám všetkým. Nakoniec sme si vybrali kaštieľ v Topoľčiankach ☺️ Paradoxne bol mlyn u Anastázie najdrahší 😆 z niektorých sa mi ani neozvali späť keď som im písala... Ale s Topoľčiankami sme spokojní ❤️

denisa0504
autor
6. mar 2023

Prípadne, keby ste mi vedeli ešte odporučiť dobré kvetinárstvo kde robia pekné kytice za rozumné ceny, alebo kde kúpiť zákusky, tortu alebo slané, budem len rada 🙂

katema
10. mar 2023

@denisa0504 z kvetinarstva odporucam Madoli alebo Kvetinarstvo Oresko

kvetinka75
10. mar 2023

@denisa0504 V Topolčiankach som bola na svadbe - všetko perfektné a človek sa mal ísť kam aj prejsť

mata1989
27. apr 2023

@nadaphotography ahoj. Prepac,ze ta otravujem. Chcela by som ta poprosit. Vedela by si mi cca povedat kollo € vyslo na osobu vo vinome. Pripadne ako je to celkovo cenovo. Dakujem 🙂

simona560
19. jún 2023

Chateau Appony odporúčam, mali sme tam svadbu pred rokom a pol 😊

azraaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy2625
21. aug 2023

Dobrý deň, ak sa môžem spýtať koľko vás plus mínus vyjde svadba v Topoľčiankach ? moc ďakujem

domiklik
21. aug 2023

@katy2625 v Topoľčiankach na zámku, vnútri??

denisa0504
autor
21. aug 2023

@katy2625 záleží od veľa vecí.. podľa počtu hostí, zvoleného jedla, typ sály kde bude hostina, či bude obrad v kaplnke alebo iba civilný tam vo vnútri.. my máme obrad vnútri, hostina hore v kupole, jedlo pre 50 ľudí, povinný odber nápojov atď atď a to je okolo 4200€

katy2625
22. aug 2023

moc Vám ďakujem za odpoveď, my sme chceli zlatý kľúčik, ale keď som videla, že chcú prenájom za priestory 2500€, tak hľadáme iné alternatívy.

denisa0504
autor
22. aug 2023

@katy2625 mne radili Mlyn u Anastázie a tam to vyšlo ešte o dosť drahšie ako na zámku 😆 pritom priestory sú neporovnateľné... Treba sa informovať i keď aj len emailom na viacerých miestach

domiklik
22. aug 2023

@denisa0504 no ak máš na mysli zámok v Topoľčiankach, tak to sa porovnať nedá... Úprimne, servis na zámku v Topoľčiankach je katastrofa.... V Anastázii o dosť lepší servis a o jedle sa nemusíme ani bavit... Topoľčiansky park je krásny, len zámok spravuje štát, a aj to tak vyzerá... Bola som niekoľkokrát na svadbe na oboch miestach... Keď svadba v Topoľčiankach tak jednoznačne vinárske závody Topoľčianky a svadba v záhrade starej školy, je to hneď vedľa, priestor krásny, pripadne vedľa je aj kostol...