Súrne hľadám pediatra a všeobecného lekára v Nitre

klarini17
1. mar 2022

Dobrý deň, sme v podnájme na Čermáni a zaujímalo by ma ako to funguje s hľadaním pediatra pre novorodenca (zatiaľ nenarodeného) a zároveň aj pre seba budem potrebovať všeobecného. Viete mi poradiť ako sú rozdelené obvody a kam patrí Južná ulica? Už ma odmietli kvoli tomu že nepatríme do ich obvodu a pritom to boli najbližsie doktorky, tak aj preto táto otázka.
Ako som písala, sme v podnájme a trvalý pobyt tu nemám- no tam to mám dosť od ruky. Či napriek tomu musím hľadať podľa trvalého pobytu?🤔
Ďakujem za každú odpoveď 🙏🏼

petamich
1. mar 2022

ak tam nemas trvaly pobyt tak to mysleli tym, ze nepatris do ich obvodu, maju povinnost zobrat iba tych, ktori maju trvaly pobyt v ich obvode, zial neviem o nikom, kto berie mimo obvod :(

inak podla trvaleho pobytu Juzna patri sem, da sa to zistit na stranke VUC

nenne9
1. mar 2022

@klarini17 vidim ze zastupujuci je Kolčák, skus sa spytat, myslim ze berie pacientov.je to starsi lekar ale je dobry. Ako odbornika ho totalne uznavam, hoci teraz sa mi zda ze je taky ufrflany k rodicom:/ skus a uvidis, ci sa ti bude pacit.je dole v poliklinike, tam zozadu

diana45
1. mar 2022

Dr Gallusova, Poliklinika na Klokočine. Sme veľmi spokojní, bola som u nej aj Ja od narodenia 🥰

diana45
1. mar 2022

A Dr Vaňová odporúčam