Súkromný detektív v Nitre - skúsenosti

25. máj 2021

Ahojte žienky, máte prosím niektorá praktickú skúsenosť so súkromným detektívom na sledovanie neverníka? Najlepšie okres Nitra. Ďakujem za príspevky k téme, svoje dôvody tu zverejňovať nebudem.

lily14
25. máj 2021

To také existuje?

monka105
25. máj 2021

Chceš vyhadzovať peniaze na súkromného detektíva len aby si zistila, či ťa muž podvádza?

banderaska29
25. máj 2021

ja Ťa v tom podporujem, určite lepšie ako žiť roky v klamstve. Je to síce pre silné žalúdky, ale v konečnom dôsledku tým že to zistíš to bude iba pre Teba dobré.

https://www.sukromny-detektiv.eu/nitra.html#Art... toto som našla .. ale osobne skúsenosť nemám. držím palce !

autor
25. máj 2021

@banderaska29 ďakujem, toto som našla aj ja, len či niekto má praktickú skúsenosť napr. S nimi. Ďakujem, viem čo to obnáša.

banderaska29
25. máj 2021

aj ja, viem čo prežívaš, držím Ti palce a veľa síl už to, že si sa to rozhodla riešiť, je prvý veľký krok a máš môj obdiv, niektoré ženy vedia a tušia ale radšej aj čušia....

autor
25. máj 2021

@banderaska29 ďakujem ❤️. Z hier na slepú babu som dávno vyrástla a nemám čo stratiť.

ewita5000
29. máj 2021

Držím ti palce ,úplne súhlasím s tvojim rozhodnutím riešit to .❤

ivik7878
8. júl 2021

Ahojte, sukromny-detektiv.eu môžem odporučiť po osobnej skúsenosti. Je to firma z BA, ale majú ľudí aj v NR. Dá sa s nimi dohodnúť na rozumnej cene a pracujú naozaj svedomito.

banderaska29
9. júl 2021

Ahoj, no čo, najala si detektívov? Zistili ste niečo ?

autor
12. júl 2021

@banderaska29 áno, najala. Nezistili však nič. Lepšie povedané ...nezahýba.

laila22
12. júl 2021

Tak to je ten lepší prípad 🙂

edien
26. feb 2022

@ivik7878 dobrý deň,koľko € si pýtajú sukr.detektivi?

luckiamuchova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz