Prepichovanie ušiek

eluska2024
29. apr 2024

Prosim Vas, kde v NR dam malej prepichnut uska na klasicke naucnice, nie nastrelovanie? V nemocnici kde som rodila to nerobili a obvodna dr to uz nerobi. Moja malicka uz ma mesiac, chcela by som cim skor. Dakujem.

syslik81
29. apr 2024

skus tatovacie studio.. sice som v zahranici ,ale tu to robia tam ked nechcu nastrelovat ...

sejbipi
29. apr 2024

Dnes som to riešila s naším pediatrom. Povedal, že určite ísť za nejakým lekárom a nie do štúdií. V Zámkoch v nemocnici to robia aj detičkám, ktorí nie sú ich aktuální pacienti. Skús si tam zajtra zavolať, robia to pracovné dni medzi 9-10h a poplatok je 10€. (Info mám priamo od primárky neonatológie)

chrobak7
30. apr 2024

@eluska2024 Prečo jej to chceš dať? Lebo tradícia? A súhlasila by si aj s obriezkou, keby si mala syna? Prepichovanie uší deťom považujem za barbarské. Prečo to nenecháš na ňu, aby sa rozhodla, keď vyrastie?

Keď príde v 15 rokoch za tebou, že chce piercing do nosa, tak budeš vyšilovať, že čo si to zmyslela. ale mesačnému dieťaťu v pohode necháš urobiť aj 2 piercingy do uší!!!

Ľudia, spamätajte sa! Neničte svoje deti!

veronikaszabova
30. apr 2024

@chrobak7 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

eluska2024
autor
30. apr 2024

@chrobak7 lebo aka matka taka katka 😂 v 15 si dam ja s nou piercing do nosa aby som sa citila mladsie 😝

eluska2024
autor
30. apr 2024

@sejbipi hladam len nr

sejbipi
30. apr 2024

@eluska2024 tak hľadaj, hádam úspešne nájdeš

mima1608
30. apr 2024

@eluska2024 len pozor, prepichovanie sa odporúča max do 6t. Potom jedine nastreliť a na to by mala mať ideálne prvé očkovanie za sebou. Takže máš už len nejaké 2 týždne. Držím prsty