Práca v JLR v Nitre

29. máj 2024

Ahojte, máte niekto skúsenosť s prácou v JLR? Či už vo výrobe na smeny, alebo ako THP pracovník ? Zaujíma ma pracovná atmosféra, kolektív.. Teraz som čítala inzerát rôzne bonusy, odmeny, relax centrum.. máte čas a možnosť to reálne využívať? Uvažujem o zmene prace..Ďakujem.

doriiis
29. máj 2024

V automobilke sa nedá čakať nejaký ,,stály" kolektív.Je tam obrovská fluktuacia pracovnej sily a na tých úsekoch,kde je ,, najlepšie" a sú vybudované nejaké teamy si len tak medzi seba cudzieho nepustia.
Veľmi veľa záleží od pozície akú vychytis a od nadriadených

autor
29. máj 2024

@doriiis To mi je jasné.. Nechcem prácu medzi srbmi ako posledný článok..

doriiis
29. máj 2024

Nechápem ....aký posledný článok? Srbi sú úplne v poriadku.Su to takí istí ľudia ako Slováci.A mám pocit,že medzi Slovákmi sa nájde viac debilov ako medzi srbmi.

autor
29. máj 2024

@doriiis pracuješ tam?

doriiis
29. máj 2024

Pracujem v inej automobilke ale v rámci fachu viem aj o JLR veľa.Aj my máme srbov,Ukrajinci,indov,atd

doriiis
29. máj 2024

Poznám ľudí čo sú v JLR spokojní,nadmieru spokojní,ale aj takých,čo odtiaľ odišli,alebo ich prepustili.Je to,ako v každej inej automobilke

petronelag
29. máj 2024

@doriiis Aj ja poznám aj spokojných, obyčajne dobre sa uplatnia ak majú aj školu z oblasti strojárstvo, elektro.

doriiis
29. máj 2024

@petronelag ....samozrejme,máme akútny nedostatok kvalifikovaných ľudí.Ja som tiež spokojná v tej svojej automobilke

ninusa221
29. máj 2024

Priateľ tam robí už 5 rokov. Ja mám nervy lebo robí ranná/poobedna/nocna. Ma 5 dni dovolenky ostatné mu berú cez leto a cez Vianoce. Takže keď chceme ísť niekam a zobrat si voľno je stym dobrý problém. Takže ja budem šťastná keď stade raz odíde.

mimikarol
29. máj 2024

Na Facebooku je skupina JRL zamestnanci. Neviem presne ako sa volá, ale nájdeš.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz