Pôrodnica Nitra verzus Topoľčany

rejmonz
12. apr 2022

Ahojte, nasla som len stare diskusie, preto zakladam novu nech mam cerstve info. Ake mate skusenosti s porodom v nedavnej dobe v TO a NR? Ako sa rozhodnut? Dakujem 🙂

konulka20
12. apr 2022

@rejmonz ahoj ja som rodila vo februari a s porodom som bola spokojna , ale asi zalezi na koho nadabis 🧐 ja som trafila dobru sluzbu , porod bez komplikacii , uz ine bolo, ze som na druhy drn bola + covid, a dali ma na samotku a to bolo sialene😭.. ale teraz uz nie je tolko covidu , takze sa urcite aj lepsie rodi hocikde.Sestry na sesto 👍, novoroden ako ktore, ale to je vsade. Ja som z NR ale nechcela som-lebo tu nepraktizuju bonding a mne on velmi islo aj o pritomnost muza. Inak su v NR sikovni dr. , odlezala som si tam X tt. Keby su realne tie dve veci, idem do NR

riskoh
12. apr 2022

Rodila som 2 krat v Nr planovanou sekciou,nemozem sa na nic stazovat

lenkakamen
14. apr 2022

@rejmonz ja som pri 2.spekulovala medzi nr a to..bala som sa ze ked budem.mat kovid dieta mi vezmu...mala som planovanu sekciu a sla som zas do nr..uolne topka...sestricky lekari zlatunki velmi...aj po lidskej stranke aj po odbornej..jedna sestricka z novorodeneckeho bola aka bola ale tak vsade bude niekto....drzim palce v rozhodovani a hlavne stastlivy porod

kika765
16. apr 2022

@rejmonz Nitra 100 bodov, perfekt starostlivost, tim zohraty, klobuk dolu a obrovska vdaka