Pôrodnica Nitra

naty_10
7. aug 2024

Dobrý deň, idem sem s dvomi otázkami 😊 Je to moje prvé tehotenstvo a bohužiaľ plánovaná sekcia. Aké máte skúsenosti so sekciou v pôrodnici v Nitre? A ďalšia otázka, ktorou ma svokra “zožiera” - podávali ste niečo (fľaša, káva, dezert) sestričkám počas pobytu v nemocnici? Ja si myslím, že je to ich práca, za ktorú sú platené 🤷‍♀️ Ale svokra stále tlačí, že im treba niečo dať. Aj tak si spravím samozrejme po svojom, len ma zaujíma, či niekto niečo dával.

riskoh
7. aug 2024

2krat planovana sekcia v Nr, za mna spokojnost, ci uz porod alebo odd.600nedelia, sestrickam som nedavala nic.

2ivana5
7. aug 2024

Ja by som tam už nerodila, malý sa narodil s vrodenou chybou čriev na ktorú sa neprišlo počas tehotenstva (bežne sa to nekontroluje), vracal prúdom zelené, to mi bolo povedané, že sa čistí z pôrodu… a neonatologičky nevedeli ako správne zrentgenovať novorodenca takže tak… dezert som dávala sestričkam na Kramároch, kde mi ho zachránili.

riskoh
7. aug 2024

Moj druhorodeny sa tiez narodil s VVCh o ktorej sa nevedelo, praca lekarov odborna, na druhy den prevezeny do Ba , kde prebehla operacia, nastastie teda nic zle ma Nr nemozem povedat