Párovské háje

veronikytka
16. feb 2023

Dobrý deň prajem! Prosím ako sa vám býva v tejto časti Nitry. Rozmýšľame nad kúpou domčeka v Párovských hájoch, ale vôbec to tam nepoznáme. Za všetky pripomienky vopred ďakujem!

zuzulicek194
16. feb 2023

@veronikytka ja som tam byvala a este tam byvaju aj moji rodicia. V podstate som tam vyrastala

veronikytka
autor
16. feb 2023

@zuzulicek194 A dojmy? Prístup do Nitry je v pohode?

mpg
16. feb 2023

Prístup do Nitry je dobrý, je to len 5-7km, chodí tam aj MHD č.11. Teraz tam veľa kupujú pozemky a stavajú nové domy.

zuzulicek194
16. feb 2023

@veronikytka uplne v pohode mas len par minut od nitry.

veronikytka
autor
17. feb 2023

@mpg ďakujem!!!

veronikytka
autor
17. feb 2023

@zuzulicek194 tak to je skvele, dakujem

veronikytka
autor
17. feb 2023

@veronikytka Manžel tvrdí, že prístup do Nitry je po zlej rozbitej ceste. Ale keď sa tam stavajú nové domy, tak to podľa mňa má perspektívu.

zuzulicek194
17. feb 2023

@veronikytka tam kde sa stavaju nove domy je spravena normalne cesta takze neni problem ziadna rozbita cesta.

lenusiknr
23. feb 2023

@veronikytka v ktorej časti chcete kupovať dom?ja bývam priamo v p.hajoch,máme cesty vybudované ,ale ak kupujete dom v tej časti hneď za mostom tam cesty všade nie sú a tak skoro ani nebudú.byvanie úplne úžasné,určite sa vám bude páčiť.za pár minút si v centre mesta,žiadne zapchy

marci77
23. feb 2023

@veronikytka
moj bratranec tam byva uz dlhsie, viac ako 15rokov, velmi je spokojny, ale jeho deti vozi do skoly do Nitry, neviem presne aka je tam situacia so skolkou, skolou

treba mat auto, lebo autobusy chodia raz za 2hodiny, ale inak nie je co vytknut

z toho smeru nie su zapchy do Nitry, lebo potom dalsia dedina je Jarok a tam sa sice da prejst do V.Zaluzia a na dialnicu, ale chodia po tej ceste vacsinou iba domaci

za mna Parovske haje dobra poloha

veronikytka
autor
24. feb 2023

@lenusiknr veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Manžela však neviem nahovoriť, takže zatiaľ len zvažujeme a vyberáme medzi časťami Nitry. A som vďačná za také pozitívne hodnotenie PH

veronikytka
autor
24. feb 2023

@marci77 ďakujem za odpoveď. Veď toto, že dve autá sú v takej lokalite nevyhnutnosť. Len škoda, že tie ceny nehnuteľností sú aj tak vysoké. A k domu, ktorý som si vyhliadla, je žumpa. To v PH nie je kanalizácia? Či iba v niektorých častiach?

lenusiknr
24. feb 2023

@veronikytka odkaz manželovi,že P.Haje sú najlepšia časť Nitry čo sa týka dochádzanie,lepší a ,,rýchlejší,smer nenájdeš😉autobusy nám upravili a chodia každý hodinu teda v čase keď chodia deti domov zo školy a ráno😉my kanalizáciu máme,ale viem,že v starej časti majú niekde žumpu,ale podla toho čo píšeš ten dom nie je priamo v P.Hajoch ale skôr v tej prvej časti čo je pred Hájmi.treba sa tam ísť pozrieť viac x,poprechádzať sa a podľa toho sa rozhodnúť😉lebo teda domy aj pozemky tu idú za šialené sumy🙉

marci77
24. feb 2023

@veronikytka
neviem presne ako v Parovskych, ale aj v Jarku maju nejake ulice iba zumpu a treba pravidelne volat zumparov, zial tie obce asi nemali tolko financnych prostriedkov na spolufinancovanie kanalizacie

no a ceny vsade mega poskocili, aj v Jarku boli ceny za m2 pred par rokmi 20-30eur za m2, teraz pod 60eur za m2 by ste tazko nieco nasli
pred par rokmi si este pamatam ako v Jarku sa predaval starsi dom s mega velkou zahradou za 300.000 skk (teraz je uz neskoro), teraz v tej zahrade uz stoja novostavby