Parkovanie v Nitre

itsmia
3. okt 2022

Viete mi odporučiť zadarmo parkovanie v oblasti okolo Divadla v Nitre prosím?

humajnicek
3. okt 2022

@itsmia My sme hľadali strašne dlho. Nakoniec sme ani nenašli a zaparkovali sme celkom inde. Tak sme sa prešli. Ale dobre nám padla aj taká prechádzka, keďže sme potom dve a pol hodiny sedeli 😀 Vo všetkom treba vidieť aj nejaké pozitívum 😀.

itsmia
autor
3. okt 2022

@humajnicek no ale toto je neskutočne aby v meste nebolo žiadne parkovanie zadarmo . Človek keď ma byt niekde 10 hodin každý deň tak to prerobí pekný balík peňazí

katema
4. okt 2022

@itsmia v ziadnom meste nemate parkovanie v meste zdarma. A velke plus pre NR, ze sa plati len do 16,00 hod.

mondolina
4. okt 2022

@itsmia
hej, neskutočné. potom by to nebol stred mesta, ale parkovisko.
tak choď autobusom a nemusíš riešiť parkovanie.

martul
4. okt 2022

@itsmia si studnetka ? My to práve tiež riešime. Ale teda zadarmo a takmer v centre?!!! Sranduješ?

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judar
5. okt 2022

@itsmia jasne zadarmo v centre ...by si chcela nejak vela bez platenia 🤦🤦🤦....a aj ked nejake tam su tam tam odtahuju

itsmia
autor
7. okt 2022

Neviem prečo sa tak čudujeme a tie komentáre podaktoré . V iných mestách to je úplne normálne že parkovanie je bezplatne a pár rokov dozadu to v Nitre tiež bolo

puertorico
7. okt 2022

pri štadióne sa dá zadarmo, a prejdete ten kúsok pešo

alex666
7. okt 2022

@itsmia A v akom meste konkretne? Mozno v nejakom s 5000 obyvatelni ano, ale v krajskom meste asi tazko.

galganka
7. okt 2022

@itsmia tiež by ma zaujímalo, kde v centre mesta sa parkuje zadarmo, zbehneme tam na výlet. V okolí Nitry o žiadnom neviem, jedine v dedinách. A tam logicky nemajú divadlo a nápor prišelcov... 🤷‍♀️

martul
7. okt 2022

@itsmia 1. Napíš prosím ťa v ktorom meste sa dá v centre oarkovat
2. Presne....,, pár rokov dozadu "

callisia
7. okt 2022

Zadarmo môžeš pri parku na Sihoti. Ale to je tak 5-10 minút peši k divadlu.

itsmia
autor
7. okt 2022

@callisia tam už je Sukromny pozemok

galganka
7. okt 2022

@itsmia predpokladám, že @callisia myslela toto...

callisia
7. okt 2022

@itsmia áno, to viem. Myslela som až k zimáku. 😉

dencii
7. okt 2022

@itsmia ešte pri rieke oproti policajtom sa dá, aj keď je to ešte prechádzka k divadlu

marca12
7. okt 2022

@itsmia https://www.nitra.eu/12134/parkoviska. Priamo pri divadle nezaparkujes,ale kusok odtial sa da najst. Vacsinou to robia tak,ze zaparkuju dalej na bezplatnom a do centra peso alebo mhd

itsmia
autor
11. okt 2022

@marca12 Dakujem ❤️