Operácia haluxov v Nitre

ivanka0603
3. dec 2022

Ahojte. Trápia ma vybočené palce na nohách. Chcem sa preto spýtať, či má niekto skúsenosť s operáciou haluxov v Nitre. Či už v nemocnici alebo v jednodňovej chirurgii u Dr. Maďara. Dosť sa toho bojím, ale asi inú možnosť ako si to dať zoperovať nebudem mať. Ďakujem za každú skúsenosť.

macikovaiveta
3. dec 2022

@ivanka0603 Mám zoperovane obidve nohy , ale v Košiciach.

ivanka0603
autor
3. dec 2022

@macikovaiveta môžem sa spýtať, ako dlho ste bola PN. A dala by ste si to znova operovať? Nebanujete? Lebo čítala som všeličo...hlavne, že sa po operácii môže palec opäť vybočiť. Ja keby idem, tak len pravú nohu, tú mám horšiu, ale už len pri pomyslení, čo mi s tým budú robiť mám stres

macikovaiveta
16. jan 2023

@ivanka0603 Banujem, že som si to nedala už skôr.Som vďačna známej , že mi odporučila Košice Šaca. Som spokojna veľmi,;nebojte sa bolesti. Oni sú odborníci !!!👍

adrianadeutschova
21. okt 2023

Ahojte skupinka haluxáčiek😊Vo stvrtok idem na operáciu mudr.Drahomir Galbavý do AVELANE clinic a kolom dokola si tu citam diskusie,nech sa dám do pohody,lebo sa už začínam riadne báť😬Operovat mi bude obe nohy,lebo na pravej som si myslela,že mám začínajúci halux,ale to mám artrozu a bude mi ju obrusovat a na ľavej halux,do ktorého mi dá srob.Budem v narkoze a keď to cele prežijem,dám vám vedieť,ako to dopadli.4-5 hodín po operacii idete domov

ivanka0603
autor
22. okt 2023

@adrianadeutschova držím palce, nech to dobre dopadne. Ja som sa odhodlala dať si spraviť zatiaľ ,,len,, kŕčové žily. Z tých haluxov mám akosi väčší strach.

cocolinka
22. okt 2023

@adrianadeutschova veru dajte vediet, velmi som zvedava, ja nad tym tiez uvazujem a mam to ovela horsie ako vy, ale tolko nazorov som na to citala aj tu na konikovi, ze myslienku operacie zacinam zavrhovat, drzim Vam velmi palce nech je vsetko v najlepsom poriadku a netrpezlivo cakam na Vase info 🤞🙏🏻☺️

adrianadeutschova
23. okt 2023

@cocolinka určite sa ozvem.Žily aj mne operovali vo Zvolene mudr.Munka a za mňa dosť neprofesionálne,pretože sa mi neráčili dať ani daku tabletku na lepšie znášanie psychickej pohody a on len umŕtvil nohu a išiel…trvalo to hodinu aj 5minut,za mňa nekonečne dlho a mokrá som bola zo stresu ako myš.Preto som sa teraz dala uspať.Viecka mi tiež robili a super,dali mi tabletku na pohodové zvládnutie.Už nech je to za mnou…

adrianadeutschova
23. okt 2023

@ivanka0603 aj to mám za sebou

cocolinka
24. okt 2023

@adrianadeutschova ako ste dopadli?vsetko v poriadku?

adrianadeutschova
24. okt 2023

@cocolinka
@cocolinka operujú ma až teraz vo stvrtok.Ozvem sa hneď,ako sa mi bude dat

cocolinka
25. okt 2023

@adrianadeutschova drzim palce 🤞

mishel9357
28. okt 2023

@macikovaiveta prosím vás vy ste si v Košiciach platili operáciu Haluxu alebo vám to platila poisťovňa ďakujem .

adrianadeutschova
7. nov 2023

@ivanka0603 bola som v AVELANE klinika v Nitre.Mudr.Galbavý ok lekár, klinika na to, ako sa prezentuje a čo vykonáva ,za mňa nula bodov.Sú bez RTG, čiže snímok musíte robit inde a barle po operacii mi boli,,požičané”po neviem kolko pacientov predomnou už užívalo-strasne.Tiež pooperačné papuče bežne v aj štátnych nemocniciach vám dajú pri odchode z nemocnice, ja keby nemám známeho, tak ich nemám doteraz.Ťažko sa chodí po operacii ako v mojom prípade dvoch nôh haluxou zoperovanych vybavovať kade tade papuče.NURCH v Piešťanoch čakanie na papuče vyše týždňa😔

adulka07
16. jan 2024

@mishel9357 ahoj ..bola som na operáciu teraz v sobotu a platila som 450€ + 60,20€ topánočky...včera som bola na preväz o týždeň ďalšia kontrola...bolesti sú ale dá sa to vydržať...po byte pochodim aj bez barli,na kontrolu som išla s francúzskou barlou...dúfam ,že sa dám skoro do poriadku

adrianadeutschova
19. jan 2024

@adulka07 obe nohy naraz? Sj ja tak mam

adulka07
20. jan 2024

@adrianadeutschova ja mám iba pravú.. ľavá je ešte celkom fajn

cicka33
8. feb 2024

@adulka07 kde ste boli prosím operovana?

adulka07
8. feb 2024

@cicka33
Kosice Šaca.. primár Totkovič...

adulka07
10. feb 2024

@adrianadeutschova zas všetko od začiatku?...

adrianadeutschova
14. feb 2024

@adulka07 ano,ale už nie tri mesiace ,ale len dva týždne.Zajtra mi berú po dvoch tyzdnoch o 11.00 stehy a konec.Dufam,že budem moct chodiť ,lebo ešte sa bojim,hoci ma nič nebolí.A 2.3.mame veľkú akciu k 20. výročiu svadby,tak už hádam dám aj 👠👠

adulka07
14. feb 2024

@adrianadeutschova tak ti to prajem...ale ja som bez topánočky od 5.2 a ešte stále cítim každý krok... obujem šľapky a tenistky ale mne robil aj klembu....teraz som trochu bola vonku a viac som chodila a nie je to ešte celkom fajn

adrianadeutschova
16. feb 2024

@adulka07 mám obidve nohy a bolia ma len tie rany ešte.Vcera nolo vyberanie štychov veľmi bolestivé, aj mi ešte potom trosku krv išla, takze tie rany sa musia zahojiť

adulka07
16. feb 2024

@adrianadeutschova tak vyberanie stehov bolelo aj mňa..inak mňa tá veľká jazva vôbec nebolí...mňa boli spodok nohy ako mi robil tu spadnutu klembu...mňa ešte stále bolí každý jeden krok...ešte doma v ortopedickych šľapkach je dobre ale keď si dám botasky a a chodím tak bolí

adrianadeutschova
18. feb 2024

@adulka07 čo si musíme pre genetiku vytrpieť😮‍💨