Opatrovateľka v Nitre

nias
4. máj 2021

Ahojte, prosim poradite nejaku opatrovatelku k skoro 2.rocnej ? Aspon 3x do tyzdna doobeda na 3-5 hodin...Prip.nejake jasle ak mate skusenost, aj ked teda davam prednost osobnemu strazeniu 🙂🙏 dakujem!

staronova
4. máj 2021

kde

nias
autor
5. máj 2021

@staronova no v nitre - cerman 🙂

lulu1981
7. máj 2021

@nias dobrý deň chcela by som sa spýtať či opatrovanie je u Vás alebo dcérku by ste vložili ku mne domov. Voľakedy som pracovala ako opatrovateľka počas vysokej školy, takže skúsenosti s detičkami mám. Moje dcérky sú už väčšie 15 a 8 rokov. O ktoré dní by sa jednalo?

nias
autor
7. máj 2021

@lulu1981 no este to uplne presne neviem ze ktore dni/kolko, ale chcela by som strazenie u nas doma skor v doobednych hodinach + teda vychadzky von v tomto case, nachystanie jedla a podanie obeda...ratam cca od nejakej8-pol9 do tej pol 1 a asi 3 x do tyzdna...

lulu1981
23. máj 2021

@nias už ste niekoho našli na opatrovanie? Ak nie mohli by sme sa stretnúť aby sme sa spoznali. Úplne by mi vyhovoval čas stráženia nakoľko si odnesiem menšiu dcérku do školy a potom vyzdvihnem.

danielak84
3. nov 2021

Dobry den. Hladam spolahlivu pani na obcasne strazenie mojich deti v pripade choroby. Vycapy-Opatovce pri Nitre