Nitrianska nemocnica

dominiicka
29. aug 2022

Ahoj Mamičky,tehuľky 🤗
Chcela by som sa spýtať aké máte skúsenosti s nemocnicou v Nitre.
Prvého som rodila v Topoľčanoch
Druhého v Trnave
Nakoľko sme sa presťahovali pri Nitru, tak rozmýšľam že pôjdem tam, len by som najprv chcela vedieť skúsenosti čo sa týka pôrodu, personálu.
A ak kľudne nejaku nemocnicu bližšie môžte odporučiť🙂
Ďakujem krásne za vaše názory 😊😇

riskoh
29. aug 2022

Rodila som v Nr 2krat-sekcia,ja sa nemôžem na nič sťažovať,personál milí,sestričky fajn....

katka1323
29. aug 2022

@dominiicka rodila som tam pred 2 mesiacmi - sekcia a tiez sa nemozem na nic stazovat. Sestricky mile, lekari tiez v pohode.

sima3213
29. aug 2022

@dominiicka toez som rodila 2r sekciou,za mna super, teraz budem rodit opat v NR..na fb maju novu stranku porodnica nitra,kde odpovedaju na otazky lekari a personal z nemocnice, pri prirodzenom porode zacali podporovat bonding, takze napreduju☺️

fok
30. aug 2022

@dominiicka rodila som 7m dozadu v NR a spokojnosť lekári mili mladi profesionáli. 🙂 jedine čo je slaba povedala vy som že nulová podpora dojčenia ale to je všade takmer čo počúvam

daniela_p
31. aug 2022

Ako čítam so sekciami je každý spokojný 🙂 ja ako prvorodička idem do TT, ale keď som ležala na gynekológii, sestričky a doktori (až na prednostu) veľmi milý a ľudsky prístup mali 🙂 keby mám sekciu, ostávam v NR, ale čo sa týka prirodzených pôrodov, majú čo doháňať …

katzed
31. aug 2022

@dominiicka rodila som pred 3 rokmi v NR sekciou, všetko super na sále aj potom na izbe,doktori super sestričky tiež, domov sme odchádzali plne dojčený - kedykoľvek čokoľvek som potrebovala pomohli, 2x pred tým som rodila v TO - nič moc, o dojčení ani nehovorím.

basska_b
31. aug 2022

Ked chces sekciu, chod tam... tam ine robit nevedia, co tak pocuvam. ak mas dve deti prirodzene, je sanca, ze porodis uplne ok, bez komplikacii a rychlo, ze tu sekciu ti ani nestihnu spravit. Ale ak nechces mat pamiatku v podobe jazvy, by som tam nesla

andreablabla
31. aug 2022

@dominiicka Na tvojom mieste,idem znova do To. Dvakrát som rodila v To,raz v Nr,lebo začal rýchlo postupovať pôrod,nestihli by sme prísť načas do Topolcian. Na tvojom mieste,šla by som znova do To. Ja nemám dobré spomienky. Stratila som veľa krvi,doktorka mi doslova vytrhla placentu z tela.Odpadávala som kvôli veľkej strate krvi,malého som mohla dostat,až keď som dokázala ako tak stať na nohach. Doteraz nie som ok zdravotne. Moja mama po pôrode môjho brata dva týždne na ARO. Možno zhoda okolností. Ale za mňa nitrianska nikdy nikdy. Aj keď sestry a doktorky na novorodeneckom boli veľmi zlaté a nápomocné. Ale pôrodnica celé zle. Ja ti radím ísť znova do Topolcian.

dominika130691
31. aug 2022

@dominiicka Rodila som v juli spontánne v Nr a veľká spokojnosť. Šla by som znovu 😊