MUDr. Michaela Hric - Nitra

25. jún 2023

Dobry deň, chodievate niekto k tejto pani zubarke? Ake su vaše skusenosti? Hladam si zubara v okoli Nitry a zaujala ma tato ambulacia tak som zvedava na vase recenzie 🙂 dakujeem

gaaaa
25. jún 2023

Ja osobne nie,ale môj brat bol na začiatku júna prvý krát u nej a 8.8.ho objednala na trhanie 3 zubov naraz. Bol spokojný,že je mladučká všetko vysvetlila. Ja tiež premýšľam nad ňou

annnna18
25. jún 2023

Ja som bola s 2r synom len na prvotne vysetrenie. Posobi na mna milo, aj co sa tyka vysetrenia ok vsetko pekne vysvetlila. Akurat neviem ako zakroky kedze sme ziadny este neabsolvovali.

autor
25. jún 2023

@gaaaa dakujem za info a cenovo?

annnna18
25. jún 2023

Maju cennik na nete, podla mna standard ako u sukromnika 🤷

gaaaa
25. jún 2023

Tri zuby naraz mu vytrhne a 150eur že bude platiť. A že bude ako v narkoze mu povedala. Ale či v celkovej alebo bude mať nejaký oblbovak to neviem. A že ak sa uvoľní termín hneď mu budú volať lebo že stále niekto vypadne A prvý krát keď tam bol platil tiež niečo len si nepamätám koľko za prehliadku,snímok...

crails
27. jún 2023

Je skvela,vse vysvetli...ano,ceny jsou mozna vyssi ale stoji to za to. Nikdy mi nikdo nevysvetloval tak jak ona 🙂

mishka9999
8. sep 2023

@gaaaa ahoj prosím ta tých 150e mal za tie tri zuby v jeden deň? Dakujem

gaaaa
8. sep 2023

@mishka9999 Ahoj. Ospravedlňujem sa chcela som napísať 115€ a napísala som 150€Áno za jeden deň mu vytrhla naraz 3 zuby a platil 115 eur.