Lacné, no kvalitná sterilizácia mačiek

roxanka1
30. jan 2023

ahojte, poznate niekto nejakeho lacneho veterinara, ktory by vedel vykastrovat macku?
viem, ze kvalita sa vzdy odraza aj na cene, no z dochodku sa toho moc zaplatit neda, a pani pre ktoru to zistujem ma 80 rokov
predtym si to vybavovala cez utulok, no uz jej tuto moznost poskytnut nechcu..
vopred dakujem za odpovede 🙂

majkakvet
30. jan 2023

@roxanka1 aka lokalita?

lindusss2016
30. jan 2023

@roxanka1 z NR je to trosku od ruky, ale v Suranoch sme davali sterilizovat macku za 35€ minuly rok, vsetko super dopadlo. Kastracia kocura by mala byt este lacnejsia.

colsami
30. jan 2023

Macky kastruju takmer vsetci veterinari, je to asi najrutinnejsi zakrok. Ak ide len o cenu, hladajte veterinarov v malych dedinkach.
Samozrejme, budme realny, za dvacku by to nerobil nikto z nas/vas, vzhladom na naklady, profesiu, ukon, lieky a cas. Ale ak chcete cim lepsiu cenu, isto pogooglite a volajte veterinam v mensich dedinkach dalej od vacsich miest.

nika_val
31. jan 2023

Veterinarka vo Vyčapoch Opatovciacg

roxanka1
autor
31. jan 2023

@majkakvet nitra a okolie max do 15km

nika_val
31. jan 2023

@roxanka1 tak to naozaj odporučam tie Vyčapy-Opatovce 🙂

dominikakoll
5. aug 2023

@nika_val
@roxanka1 ahojte, našla som túto diskusiu, budeme riešiť 4 mačky. Viete mi prosím povedať cenu vo Vycapoch? Pri 4 mačkách sa nám oplatí ísť aj 100 km kvôli cene. Tu u nás pod 100€ to nik asi neurobí. Ďakujem

colsami
5. aug 2023

@dominikakoll ak mas 4 macky, nepytaj sa na fore ale dvihni telefon a zavolaj 2-3 veterinarom v okoli.
Kazdy normalny Ti pri 4 mackach spravi lepsiu cenu.
Neviem odkial si, ale okrem najdrahsich par SK klinik je aj pri macke v obycajnych ambulanciach cena cca 50-70 euro.

nika_val
5. aug 2023

@dominikakoll neviem povedať vôbec cenu lebo mi k nej chodime so psíkom ale viem že vela ludí k nej chodilo davat sterilizovať mačky 🙂 skús jej zavolať ona takmer vždy zdvihne a ak nie zavolá späť, prípadne vždy ked som jej nechala sms správu tak mi odpísala tak môzeš skusiť aj napisať jej ze mate až 4 mačky aka by bola cena za sterilku pre všetky 🙂

dominikakoll
6. aug 2023

@colsami budem dávať na 2x. Jedna má rok aj 2 mesiace a 3 sú jej mačiatka, 2 mesiace majú. Už mám jednu vybranú, no ak by sa podarila ešte lepšia cena bolo by to fajn. A otázka nebola pre teba, prepáč. Ale pýtala som sa konkrétne. Je mi jasné, že si budem volať. U nás je cena okolo 100€ čo som si zisťovala.