Kde robia antigénové krvné testy v Nitre?

michelleberg
27. jan 2021

Zdravím.
Chcem sa spýtať kde, a ak vôbec, robia v Nitre antigenove krvné testy.
Ďakujem za odpoveď

mogaa
27. jan 2021

@michelleberg ty myslíš pravdepodobne rýchlotesty....tie neviem či sa niekde oficiálne robia zadarmo, ale dajú sa objednať z netu

michelleberg
autor
27. jan 2021

@mogaa to viem, aj v stánku sa dajú zohnať. Mne ale ide o certifikát,ktorý potrebujem k lekárovi. Inak ma nevezme :(

lucia147852
27. jan 2021

Antigenovy z krvi nie je. Buď antigenovy výberom alebo zaplatiť test z krvi niekde v labaku. Otázne je, či ti taký dr uzná. Ďalšia vec je, že vyšetrenie testom podmieňovat nesmie

nina255
27. jan 2021

@michelleberg za prve krvne rychlotesty sa nerobia na certifikat ...a za druhe musis si ist dat spravit vyter a normalny antigenovy test pripdne PCR ,protilatky z krvi su irelevantne to ti nikto neuzna a uz toboz ziadny lekar...

katka2717
27. jan 2021

Ahoj 🙂 pokiaľ ti ide o to aby ti nerobili ster z nosohltanu tak ti odporúčam ísť spraviť si antigenovy test na covidtestnitra tam ti spravia len z hrdla a dostaneš aj papier len si musíš zaplatiť za to 22,50€

abcmajacba
28. jan 2021

@michelleberg ja mám info že v nemocnici robia od 9-14.

michelleberg
autor
28. jan 2021

@nina255 ja som myslela,že aj ten z nosa antigenovy, a aj krvný antigenovy zisťujú protilátky

michelleberg
autor
28. jan 2021

@katka2717 hej, ja sa desím tej palice do nosa. U nás na dedine mi to ten zdravotník tak strčil do nosa,že som sa rozplakala od bolesti. No a teraz ten certifikát potrebujem kvôli návšteve lekára.
Nemám žiadne príznaky, všetci doma mali negatívne testy.
Ak by som mala príznaky, rovno sa objednám na PCR.
Ak není možnosť krvných, tak aspoň kde v Nitre to robia bezbolestne. Aj to by mi pomohlo ...

nina255
28. jan 2021

@michelleberg antigenovy zistuje antigen virusu cize virus samotny... a krvny rychlotest na protilatky v ziadnych labakoch nerobia aspon neviem o tom.. protilatky ti v labaku vysetria len z venoznej (zilovej) krvi lenze naco ti bude ci mas v sebe protilatky ?negativne protilatky neznamenaju absolutne nic... mozno si mala len zlu skusenosti treba im povedat aby sli pomalsie dnua ohladuplne... nemas nieco s nosnou prepazkou? Vtedy to moze byt problem aj pre nich dostat sa s vyterovkou do nosa... neostava ti nic ine ako zatnut zuby a prezit vyter, alebo aby si bola z okolia BA ,co velmi niesi, mohla by si sa objednat na kloktaci test ten ale stoji okolo 60€

nina255
28. jan 2021

@michelleberg jaj a este mi napadlo...vyterovka na PCR je trosku hrubsia ako pri antigenovom teste plus pri AG je ohybnejsia, takze by som odporucala fakt ten antigen 🙂

michelleberg
autor
28. jan 2021

@nina255 nie, to bolo tým zdravotnikom. Priateľom bol na test u nás na dedine, a tak isto došiel so slzami, že ani u nich v robote ani na dedine takto bolestne nerobia 🤷🏼 on ale musel musel kvôli robote chodiť.
Ja to momentálne iba kvôli tomu certifikátu potrebujem, lebo príznaky nemám žiadne, nebola som ani s nikým pozitívnym v blízkom styku. V takom prípade by som sa rovno na PCR test objednala.
Predpokladám,že ste v BA, a nebude mi vedieť poradiť,kde v NR to robia s citom 😅😅

ejka07
29. jan 2021

@michelleberg ja som bola včera u vojakov na Zobori a perfektný bol,jemnučký, tiež som citlivá na nos, často mi v ňom praskajú žilky a môžem povedať že doteraz najlepší výter.Objednas sa na čas,nečakáš dlho,proste top👍

michelleberg
autor
29. jan 2021

@ejka07 hej? Super....môžem Vam pekne poprosiť o nejaký link na stránku,kde sa tam viem objednať? 😊

ejka07
29. jan 2021

@michelleberg 0903 820 003 nech sa páči 😊

michelleberg
autor
29. jan 2021

@ejka07 ďakujem pekne ❤️

tichanska1
29. jan 2021

@michelleberg určite nie na tenisových kurtoch, na Fatranskej bola veľmi citlivá doktorka. Robia dnes od 15tej.